5 канал

Самостійно дихає: пораненого на навчаннях оператора Славка прооперували

Під час операції лікарі видалили уламки кісток та зафіксували хребет штучним титановим хребцем

Надскладна операція на хребті В'ячеслава Волка - оператора криворізького сайту, якого поранили під час військових навчань, пройшла успішно. Про це повідомляє "5 канал".

У ході оперативного втручання лікарі львівського військового госпіталю видалили уламки кісток та зафіксували хребет штучним титановим хребцем. Тепер В'ячеслав Волк може вже самостійно дихати, їсти, також потроху сидить.

Лікарі налаштовані оптимістично, але кажуть, що хлопцеві потрібне ще тривале лікування та реабілітація.

"Його можна вже садити, піднімати, повертати – він уже включений у таку активну реабілітаційну програму. Він дихає самостійно вже без апарату, відновились серцева і судинна діяльність, він не потребує введення препаратів, які підтримують тиск, самостійно їсть", - розповів хірург військово-клінічного медичного центру Західного регіону Іван Богдан.

Як повідомляв раніше 5.UA, оператора інформаційного порталу "Перший Криворізький" В'ячеслава Волка поранили 6 липня під час командно-штабних навчань військовиків у Кривому Розі. Хлопець брав участь в одному з постановочних епізодів, а саме – зголосився відіграти роль терориста. Під час цього епізоду був поранений з вогнепальної зброї у шию. Проти стрілка порушили кримінальне провадження. Нині він у слідчому ізоляторі.

Попередній матеріал
Акробатичний і патрульний: "Укроборонпром" показав новий український літак Y1 "Дельфін" – фото, відео
Наступний матеріал
"Чорний спринтер": як лебідь Гриша наввипередки з моторкою змагається