В'ячеслав Волк
В'ячеслав Волк 5 канал

Нейрохірурги МО запропонували пораненому криворізькому оператору безкоштовне лікування у Львові

В'ячеслав Волк нині у стабільному стані і, за прогнозами медиків, має добре перенести транспортування

Тяжко пораненому під час військових навчань криворізькому оператору В'ячеславу Волку нейрохірурги Міністерства оборони запропонували лікування у Львові. Як передає "5 канал", вони оглянули пацієнта з травмою й оголосили діагноз – ушкодження спинного мозку.

У Львові лікарі пропонують зробити В'ячеславу складну операцію і пройти курс реабілітації. Витрати за лікування обіцяє взяти на себе Міністерство оборони. В'ячеслав Волк нині у стабільному стані і, за прогнозами медиків, має добре перенести транспортування. Однак остаточне рішення ухвалюватиме родина постраждалого. Раніше ізраїльські фахівці запропонували пораненому лікування вартістю у $400 тис. Родина просила фінансової допомоги.

"Ми зараз жодного уявлення не маємо, що відбувається зі спинним мозком. Об'єктивна картина може бути тільки після оперативного втручання… Головне, що з наших вуст не почула дружина, що пацієнт безперспективний", – зазначив директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони Андрій Верба.

Дружина пораненого Інна Волк розповіла: "Ми будемо вирішувати, обмірковувати з сім'єю. Поки я конкретних відповідей не буду давати. А основна позиція поки – це Ізраїль. Тому що вони розписали повністю план лікування, що за чим зробити, і в першу чергу – це те, щоб Слава почав дихати".

Оператора інформаційного порталу "Перший Криворізький" В'ячеслава Волка поранили 6 липня під час командно-штабних навчань військовиків. Хлопець брав участь в одному з постановочних епізодів, а саме – зголосився відіграти роль терориста. Під час цього епізоду був поранений з вогнепальної зброї у шию. Проти стрілка порушили кримінальне провадження. Нині він у слідчому ізоляторі.

Дивіться також фотогалерею:

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Енергетика і дитячі садки: як пройшло засідання Кабінету Міністрів
Наступний матеріал
У ДПСУ пояснили, як саме змінився порядок проходження військової служби
Loading...

До Львова прибула санавіація: 15 бійців АТО чекають на операції

"Живого місця нема": у Дніпрі медики 12 годин поспіль рятували бійця АТО

"Важкий борт": в Одесу літаком доправили 14 поранених бійців АТО

"Не відкривав очей": як врятували армійця з гігантською пухлиною

Коли бійців "збирають докупи": як півсотні поранених воїнів у Львові лікуються

"Прощання з інвалідністю": як новітні біотехнології лікарів з Донецька рятують бійців АТО