Прикордонник
Прикордонник dpsu.gov.ua

У ДПСУ пояснили, як саме змінився порядок проходження військової служби

На виконання доручень, визначених Президентом, ДПСУ провела роботу з опрацювання кращих кадрових практик та адаптувала їх у діяльність служби

Відповідний Указ глава держави підписав 17 серпня 2017 року. Зазначеним актом Президента віднині проходження військової служби в Держприкордонслужбі приведено у відповідність до численних змін у законодавстві, які регламентують питання проходження військової служби, боротьби з корупцією, очищення влади, що сприятиме подальшому розвитку відомства.

Зокрема, змінами до Положення голові Державної прикордонної служби України надано право присвоєння військових звань посмертно.

Крім того, передбачено надання додаткових повноважень начальникам регіональних управлінь з присвоєння військових звань, укладання контракту, призначення на посади і звільнення з військової служби військовослужбовців за всіма підставами у військовому званні до підполковника включно. Подібні повноваження, але до капітана включно, надано і начальникам органів Держприкордонслужби, які утримуються на окремих штатах.

Також зменшено строки вислуги у військовому званні молодшому персоналу, за різними категоріями до 6 місяців, 1 та 3 років (для прикладу для сержанта (старшини 1 статті), старшого сержанта (головного старшини), старшини (головного корабельного старшини) – до 1 року).

Даний Указ також визначає строки першого контракту про проходження військової служби та його продовження, день набрання чинності контракту. Крім того, присвоєння первинних військових звань, проходження військової служби у Держприкордонслужбі з інших військових формувань та дострокове припинення (розірвання) контракту з ініціативи військовослужбовця тощо. Окремо унормовано проходження військової служби та виконання військового обов'язку в особливий період.

Попередній матеріал
Нейрохірурги МО запропонували пораненому криворізькому оператору безкоштовне лікування у Львові
Наступний матеріал
"Максимально посилити всі пости": підрозділи МВС переходять у посилений режим служби
Loading...

На кордоні з Румунією прикордонники виявили іномарку, викрадену у Британії

ДПСУ про "агента СБУ": громадянин з таким прізвищем дійсно перетнув адмінмежу з Кримом

Українець намагався вивезти до Польщі 27 кг наркотиків

"Гурмани" з Луганщини намагалися перевезти в ОРДЛО тонну твердого сиру

В Україні з'являться прикордонні дільничні

Україна збільшить кількість постів європейського зразка на кордоні з РФ, Білоруссю і "ПМР" – Цигикал