5 канал

"Врятувати Славка": оператор, поранений під час навчань у Кривому Розі, потребує допомоги

6 липня під час командно-штабних навчань чоловік отримав кулю у шию. Уже проведено дві операції, та стан залишається важким

Ізраїльські лікарі готові взятися за лікування В’ячеслава Волка – оператора криворізького ынтернет-ресурсу, який отримав вогнепальне поранення у хребет під час навчань резервістів.

Іноземні фахівці, що спеціалізуються на лікуванні хребта, обстежили пораненого на прохання його родичів. За їхніми прогнозами, лікування складатиметься з трьох етапів – операції, яка потрібна для фіксації хребта, вивільнення від апарату штучної вентиляції легенів, й найдовший – загальна реабілітація, передає "5 канал".

Щоб пройти увесь курс, В’ячеслав має кілька місяців перебувати у закордонній лікарні. За попередніми розрахунками, лише операція коштуватиме близько 200 тисяч доларів.

"Травма, яку отримав Славко, у медичній практиці вважається дуже тяжкою і призводить до найгірших наслідків. Його випадок – особливо тяжкий. Ми намагатимемось зробити усе можливе, але ми не можемо давати прогнози", – каже Ар'є Вольнер, представник клініки "Шиба" (Ізраїль).

"Я хочу звернутися до людей, які допомагають. Я сподіваюся, що нам допоможуть. Тому що лікарі сказали, що Ізраїль береться за лікування. Прошу всі допомогти. Кожна копійка, кожна гривеня буде важлива", – каже дружина постраждалого Інна Волк.

Якщо ви маєте змогу допомогти, перераховуйте гроші на картку:

картка "Приватбанку" 5168 7573 2133 8198

Отримувач: Волк Інна Олександрівна

Як повідомляв раніше 5.UA, оператора інформаційного порталу "Перший Криворізький" В'ячеслава Волка поранили 6 липня під час командно-штабних навчань військовиків у Кривому Розі. Хлопець брав участь в одному з постановочних епізодів, а саме – зголосився відіграти роль терориста. Під час цього епізоду був поранений з вогнепальної зброї у шию. Проти стрілка порушили кримінальне провадження. Нині він у слідчому ізоляторі.

Оператора доставили в лікарню, у нього діагностували наскрізне вогнепальне поранення шиї, пошкоджений хребет і спинний мозок. Лікарі вже провели дві складні операції. Стан пораненого залишається тяжким.

Попередній матеріал
Чорне море у столиці: у Києві з'явився дивовижний мурал
Наступний матеріал
Унікальні зйомки з АТО: журналісти "5 каналу" показали backstage стрічки "Ворошиловград"
Loading...