5 канал

Самогубство іноземної студентки НМУ ім. Богомольця: чи зробили у виші висновки з трагічної ситуації

  Зважаючи на бурхливі події у виші, виникають питання і до керівництва НМУ

  "Шановне товариство! Сьогодні виповнився рік з того часу, як студентка першого курсу факультету іноземних громадян Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Мукаддас Насирлаєва (Туркменістан) пішла на самогубство після зустрічі із заступником декана Тетяною Тимохіною", – про таке нагадав проректор з науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами (2000-2016) НМУ ім. О.О. Богомольця, професор Олександр Закордонець на своїй сторінці у Facebook.

  "В ході розслідування було встановлено, що дівчина 30 січня здійснила самогубство шляхом стрибка в воду з мосту Патона в Києві. За опублікованою в ЗМІ інформацією, на такий крок її підштовхнула бесіда в той день із заступником декана Тимохіною Тетяною", – йдеться у повідомленні.

  Професор Закордонець нагадав, що "на час слідства Тимохіна Тетяна формально була відсторонена від роботи в деканаті, а по факту продовжувала бути "смотрящей" разом з Фарідом Алієвим (за дорученням амосівсько-мішаловського підряду) в деканаті іноземних студентів, а разом, і в Університеті. Це тривало до часу зміни керівництва в НМУ, яке заборонило Тетяні Тимохіній і Фаріду Алієву займатись справами іноземних студентів. Але, якщо Фаріда Алієва було відраховано з вишу, то Тетяна Тимохіна продовжує спокійно працювати на кафедрі і чекає на повернення своїх покровителів".

  "Подейкують, що Тетяна Тимохіна, навіть, іде на переобрання на новий термін роботи", – пише професор Олександр Закордонець.

  "І тут виникають питання до керівництва НМУ. Якщо за бурхливими подіями відрахувань і поновлень пані Катерини Амосової на посаді ректора вишу, ніколи поцікавитись в правоохоронних органах щодо розслідування зникнення Мукаддас Насирлаєвої, то не звертати увагу на діяльність в НМУ таких "смотрящих", як Тимохіна Тетяна, вони просто не мають права", – підсумував колишній проректор.

  Попередній матеріал
  Німецькі аудитори перевірили українську ГТС і підтвердили її повну безпечність
  Наступний матеріал
  Матіос запропонував перевіряти усіх жителів ОРДЛО на поліграфі
  Loading...

  У Києві чоловік дивом вижив після спроби накласти на себе руки – відео

  На Одещині водій збив двох школярок і втік – пізніше його знайшли мертвим

  Українські ВНЗ необґрунтовано підвищують вартість вищої освіти – Держаудитслужба

  Новий скандал довкола НМУ ім. Богомольця: екс-ректорка Амосова з прихильниками штурмує виш

  У Львові пішоходи завадили чоловіку повіситись на світлофорі

  Страждала на депресію: в Австралії знайшли мертвою знамениту фотомодель