Владислав Волошин
Владислав Волошин 5 канал

У Миколаєві закрили провадження щодо самогубства льотчика-героя Волошина

У поліції зазначили, що не виявили доказів доведення до самогубства АТОвця

Справу колишнього АТОвця, льотчика-героя Владислава Волошина, закрили – через відсутність доказів доведення до самогубства.

Розслідування тривало більш як півроку. Слідчі провели низку експертиз, зокрема, додаткову психологічну, намагалися дізнатися про моральний стан військового в останні дні його життя. Однак не виявили жодного натяку на те, що Волошин скоїв самогубство під чиїмось тиском. Тому кримінальне провадження закрили.

"Було проведено низку експертиз – балістичну, молекулярно-генетичну, трасологічну та інші. Вони не виявили підстав та доводів щодо доведення до самогубства Волошина. Прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв'язку з відсутністю складу кримінального правопорушення", – відзвітував старший слідчий слідчого управління ГУНП у Миколаївській області Юрій Щербицький.

У 2014 році літак, за штурвалом якого був пілот Владислав Волошин, збили терористи поблизу Новокатеринівки. Льотчик зміг катапультуватися, зі зламаною рукою вибрався з окупованої території і повернувся до позицій ЗСУ. Владислава, який загалом здійснив 33 бойових вильоти під час війни на сході, нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Після демобілізації він очолював Миколаївський аеропорт. Торік 18 березня чоловік вкоротив собі віку, вистріливши в груди. Проте у ЗМІ поширили інформацію про те, що військового могли шантажувати і навіть довести до самогубства.

Попередній матеріал
На Прикарпатті місцеві жителі знайшли унікальні документи УПА
Наступний матеріал
Епіфаній: ПЦУ не підпорядковується Константинопольському Патріархату