митрополит Епіфаній
митрополит Епіфаній 5 канал

Епіфаній: ПЦУ не підпорядковується Константинопольському Патріархату

Заяви про те, що Українська Церква не має справжньої автокефалії – це неправда

Православна Церква України не підпорядкована Константинопольському Патріархату. Про це повідомив предстоятель ПЦУ, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час поїздки до Черкас, передає УНІАН.

"Ми й надалі будемо трудитися, щоб об’єднати всіх православних християн навколо Київського престолу, навколо нашого духовного центру – столиці міста Києва", – додав предстоятель єдиної Церкви.

Крім того, Епіфаній нагадав: отримання Томосу свідчить про те, що Православна Церква України є справжньою автокефальною Православною Церквою.

"Ті наші супротивники, які говорять про те, що ми не маємо справжньої автокефалії, ми підпорядковані Константинополю – це неправда. Цей документ, томос, чітко свідчить, що ми є незалежною, автокефальною святішою Церквою України. Згідно з томосом, ми посідаємо почесне 15 місце серед інших помісних Православних Церков", – розповів Митрополит.

Епіфаній переконаний, що вже невдовзі "ми отримаємо визнання і від наших сестер – Церков, які визнають цей акт Вселенського Патріарха Варфоломія про визнання автокефального статусу Української Церкви".

Зауважимо, що в Черкасах предстоятель ПЦУ взяв участь у відкритті пам'ятника першому митрополиту Київському і всієї України Василю Липківському. Включення з місця події дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День, що вже увійшов в історію: як відбувалося підписання Томосу про автокефалію ПЦУ – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
/
/
/
/
/
/
/
Підписання Томосу
/
Підписання Томосу
/
/
/

Попередній матеріал
У Миколаєві закрили провадження щодо самогубства льотчика-героя Волошина
Наступний матеріал
Киянам почали надходити захмарні платіжки за газ: в чому причина і що робити
Loading...