Роман Сущенко
Роман Сущенко 5 канал

"Салон відразу наповнився з двох сторін": Сущенко розповів про момент його затримання

Читайте по-русски
Зі слів експолітв'язня, його співрозмовник вийшов з автомобіля, пославшись на те, що потрібно перевірити колесо

Під час затримання в Москві в 2016 році журналіст Роман Сущенко спілкувався в автомобілі, і його співрозмовник вискочив з авто за мить до того, як на голову Сущенка накинули мішок. Про це звільнений з російської в'язниці журналіст розповів сьогодні на пресконференції.

"Сам процес затримання був несподіваний і, я б сказав, страшний, оскільки це сталося під час спілкування з людиною, ми перебували в автомобілі", – сказав Сущенко.

Він розповів, що його співрозмовник вийшов з автомобіля, пояснивши це тим, що потрібно перевірити колесо. "І відразу салон наповнюється з двох сторін, як я зрозумів потім, представниками спецслужб. Мене висмикують звідти, повністю фіксують рухи, на голову надягають смердючий мішок і садять в мікроавтобус", – поділився Сущенко.

Після цього близько півгодини автомобіль їздив вулицями, після чого заїхав у слідче управління, і там вже почалися слідчі дії.

Як повідомляв 5.UA, 7 вересня 2019 року 35 українців повернулися в Україну в рамках обміну з РФ. Серед них 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Панов, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Панов і Бекіров.

Попередній матеріал
Вибухи на військових складах у Калинівці: що відомо
Наступний матеріал
Колишній політв'язень Сущенко власноруч зняв банер із закликом про його звільнення – відео

Пресконференція Романа Сущенка та адвоката Марка Фейгіна – завершено

"З Вами правда і вся Україна": привітати Сущенка зібралися рідні, близькі та предстоятель ПЦУ Епіфаній

Сущенко став лауреатом професійної премії