Андрій Садовий
Андрій Садовий 5.ua

Садовий про "сміттєве лихо" у Львові: "Ситуація дійшла до межі"

У місті накопичилось сім тисяч тонн відходів - перевізники не мають місця його складування

Львів на межі екологічної катастрофи. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила офіційне звернення до державної влади - оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, тепер документ мають розглянути уряд, Рада національної безпеки й оборони та Президент.

"На сьогоднішній день ситуація дійшла до межі. Своїми силами, нажаль, ми не зможемо врегулювати ситуацію. Ми не маємо ставити під загрозу життя мешканців міста Львова", - відзначив очільник міста Андрій Садовий.

Зараз у місті накопичилося майже 7 тисяч тонн відходів, адже більшість перевізників не мають місця його складування. Медики застерігають, що через накопичення сміття у Львові може спалахнути епідемія інфекційних хвороб.

"Ті заходи, які зараз вживаються з метою нерозповсюдження інфекції, треба продовжувати. Це такі заходи як: дератизація, дезінфекція, дезінсекція і дотримання мешканцями правил особистої гігієни і правил термічної обробки продуктів", - зазначив керівник управління охорони здоров'я Львівської міськради Володимир Зуб. 

Як повідомляв 5.UA, ще 21 квітня у Львові заявили про знайдення рішення "сміттєвої проблеми". Зокрема, було підписано меморандум, що передбачав вивезення львівського сміття на полігони у 20 містах області. Як планувалося, щодня з обласного центру вивозитимуть понад 500 тонн сміття. Проте після цього по всій Україні почався справжній квест "Не дай підкинути собі львівське сміття": непотріб знаходили у дитячому таборі Київщини, в зоологічному заказнику Тернопільщинипід домівками селян у Житомирській області, і аж до Донеччини.

А вже 23 травня мешканці Львова перекрили вулицю барикадами зі сміття. Таким чином вони хотіли домогтися вивезення непотребу з-під будинку.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На львівському ринку загорілося сміття – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ХХІ століття, відра, колодязь": як місцеві на Донбасі живуть в умовах зневоднення
Наступний матеріал
У Росії на акціях протесту затримали вже понад 1,5 тисячі людей – ЗМІ
Loading...