Розвінчування міфів

"Розвінчуючи міфи Другої Світової": дивіться цикл лекцій від ведучих "5 каналу"

"5 канал" започаткував цикл освітньо-просвітницьких лекцій

"5 канал" з метою розвитку та поглиблення знань підростаючого покоління – майбутнього української нації – розпочинає цикл освітньо-просвітницьких лекцій від ведучих "5 каналу" із залученням фахівців різних суспільно-значущих галузей: соціальної, історичної, військової тощо.

У середу, 9 травня, о 17:25 "5 канал" презентує першу тематичну лекцію, яка відбулася для студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Гринченка. Історико-освітня лекція була присвячена питанням деміфізації історії Другої Світової війни, адже справжні мотиви та наслідки подій тих часів досі історично спотворені. Лекція спрямована на актуалізацію питань сприйняття справжньої історії, без нальоту радянської чи будь-якої іншої пропаганди. 

Розвінчували міфи Другої Світової війни:

– політичні міфи – кандидат історичних наук Сергій Громенко;

– військові міфи – голова ГО "Центр мілітарної історії", радник начальника генерального штабу Міністерства оборони України Василь Павлов;

 міфи пам'яті – кандидат історичних наук Яна Примаченко.

Модератором зустрічі виступив Віталій Гайдукевич – політичний журналіст, телеведучий "5 каналу", координатор робочої групи з розроблення нового однострою та знаків розрізнення ЗСУ при Міністерстві оборони України.

Команда "5 каналу" працює для громадян України, які відчувають спроможність та результативність власного впливу на суспільно-політичні події в нашій країні. У своїй роботі "5 канал" бере за основу цінності, пов'язані з такими поняттями, як "українська держава", "український народ", "українська мова", "українська культура". Для нас Україна – понад усе!

"5 канал" запрошує вищі навчальні заклади долучатися до ініціативи з метою поглиблення студентами набутих знань, кращого розуміння сутності та закономірності подій минулого і сьогодення, а також критичної оцінки як історичних подій, так і сучасного стану речей в нашій державі, аби мати можливість впливу на розвиток майбутнього.

Заявки на проведення лекцій приймаються за адресою: press@5.ua

Творитимемо сучасну українську історію разом!

Прес-служба "5 каналу",

контактний телефон: 351-77-20

Попередній матеріал
Чи минулося без провокацій комуністів у Харкові та Запоріжжі – подробиці
Наступний матеріал
Київ НЕтуристичний: що відбувається з арендою житла в столиці до Ліги чемпіонів

"Україна своїх ветеранів не забуде ніколи": у Львові курсанти відзначили День пам'яті та примирення

"Раніше ми жили, як додаток до Росії" – Ганапольський

"Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем – відео

На Херсонщині перепоховали останки воїнів Другої Світової, над якими "попрацювали" чорні археологи

Журналісти розкриють секрет успіху відомого на весь світ вина "Троянда Карпат"

"Інформаційний вечір": що, окрім Javelin, привіз до Києва помічник Держсекретаря США – відео