Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово 5 канал

Журналісти розкриють секрет успіху відомого на весь світ вина "Троянда Карпат"

  • Анонс
"Винна карта" цього разу в український столиці вина – Берегово

У п’ятницю, 4 травня, о 23:20 "5 канал" у проекті "Винна карта" з гордістю покаже та розкаже про стародавні традиції українського виноробства. 

Україна –  не лише географічний центр Європи, а й гідний конкурент найстарішим виноробним регіонам світу. Культура виноробства на Закарпатті почалася ще у ХІІІ столітті. Берегове – місто семи мостів. Незважаючи на свій поважний вік, у тисячу років – це молоде місто та українська столиця вина, мешканці якого точно знають, у чому секрет гарного настрою. Саме туди в невинну винну мандрівку і відправляться цього тижня наші ведучі Лара Губіна та Віталій Ковач.

Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово5 канал

 Чи знаємо ми чарівні, таємничі міста і місцини рідної землі? Лара Губіна запрошує глядачів у найцікавіші закуточки замку "Паланок", середньовічні мури якого приховують безліч загадок і таємниць; з головою порине в сховану у фортеці історію кохання Чизай, а також розкаже, що відбувалося в кімнаті тортур та чому навіть стіни "мають вуха".

Виноробний комплекс "Чизай" вражає сучасною космічністю винних погребів. За оцінкою професійного сомельє, від масштабів сучасного вітчизняного винного виробництва перехоплює подих. Глядачам відкриється специфіка і технологія виготовлення українського вина та розкриється секрет успіху відомої на весь світ "Троянди Карпат". Разом із виноробами Віталій Ковач підрахує, скільки разів на рік майстри п’янкого напою стають навколішки перед виноградною лозою, аби зібрати гідний урожай.

Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово
Винна карта, Берегово

Під час вечірньої дегустації глядачі дізнаються, як перевірити вік сонячного напою та чому для червоного вина потрібен більший бокал, ніж для білого. Нагадуємо про головне – під час кожної програми ведучі називають слово-пароль, і перший, хто завітає на виноробню, на якій проходила зйомка програми, та озвучить його, отримає гостинний подарунок від справжніх поціновувачів життя та вина. 

Дивіться цієї п’ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 "Винну карту" на "5 каналі" та цінуйте українське, адже нам є, чим пишатися!

Попередній матеріал
Надання Javelin означає більш активне залучення США до врегулювання ситуації на Донбасі – Хандогій  
Наступний матеріал
Українські бійці підбили кілька "ворожих" M1A2 Abrams на навчаннях у Німеччині