Вино
Вино 5 канал

"5 канал" покаже, де зберігають винні колекції найвпливовіші особи світу

  • Анонс
Журналісти дізналися, яке вино регулярно замовляє королівська родина Великобританії

У п’ятницю, 27 квітня, о 23:20 на "5 каналі" телеведуча Лара Губіна разом із сомельє Віталієм Ковачем розкажуть та покажуть таємниці одного із найстаріших виноробних регіонів світу.

А чи знали ви, що молдавське вино регулярно замовляє королівська родина Великої Британії. Молдова… країна, в якій вино на законодавчому рівні виключили зі списку алкогольних напоїв та офіційно визнали продуктом харчування. Якщо вино – це душа і кров Молдови, то виноградники – її артерії. Майже кожна родина тут вирощує лозу та виробляє власний сорт вина, який з легкістю може конкурувати з винними погребами Старої Європи.

Винна карта, Молдова
Винна карта, Молдова5 канал

Цього тижня наші ведучі розпочинають невинну винну мандрівку зі столиці Молдови – Кишинева.

Під час вечірньої дегустації глядачам відкриються таємниці: Бокалу 001 та чи сумісне вино з шоколадом, а також, яка національна страва має сумну назву, але "весела" на смак? Нагадуємо про головне - під час кожної програми ведучі називають слово-пароль, і перший, хто завітає на виноробню, на якій проходила зйомка програми, та озвучить його, отримає гостинний подарунок від майстрів життя та вина.

Вино
Вино5 канал

Віталій Ковач, як справжній професіонал винної справи, завітає у винні підвали Криково. Це справжнє підземне царство вина, місто, що сховане на глибині ста метрів під землею та простягається на цілих 120 кілометрів. Саме там ви зможете разом з ведучим проїхатися вуличкою Савіньйон та поблукати у підвалах, де зберігається 40 мільйонів літрів п’янкого напою, подейкують, колись в них заблукав Юрій Гагарін. Саме там можна побачити колекції вин перших осіб світу, а також "найпохилішу" пляшку пасхального вина – 1902 року народження.

Лара Губіна покаже найсильніші духовні місця батьківщини Софії Ротару та Євгена Доги, місця, які вражають своєю енергетичною силою. Стародавні печери, казкові краєвиди та тиша, яка кричить голосніше будь-яких слів – тут все священне і вічне.

Дивіться цієї п’ятниці о 23:20 з повтором у суботу о 24:20 на "5 каналі" невинні пригоди українців у Молдові та разом з "Винною картою" прокладайте власний маршрут майбутньої подорожі.

 

 

Попередній матеріал
Калібр зростає: російська армія обстріляла Новолуганське з РСЗВ та 152-мм артилерії
Наступний матеріал
Заґратованого в Росії Романа Сущенка перевели в одиночну камеру – МЗС України