Розлючений натовп п'яних молодиків "штурмує" відділення поліції: у Харкові тривають навчання майбутніх копів

Такий вишкіл в університеті обіцяють проводити кожні 3 місяці

У Харкові студенти Університету внутрішніх справ відпрацьовують професійні навички на масштабних навчаннях. Їх організували просто на території навчального закладу.

Студентів вчили, зокрема, обороняти блок-пост, протистояти захопленню органів державної влади, рятувати самогубців та розслідувати вбивство.

Розлючений натовп, підігрітий алкоголем, кидається на штурм райвідділу поліції, щоб визволити затриманого правоохоронцями хулігана. За такою легендою курсанти Університету внутрішніх справ проводять свої навчання.

У ролі порушників на навчаннях виступають ще недосвідчені першокурсники, яким протистоять старші колеги.

"Ми це тренуємо доволі часто, це є нашою роботою по охороні громадського порядку. Головне – діяти згідно з інструкцією", - каже курсант Харківського університету внутрішніх справ Петро Черніков.

Студенти нейтралізують атаку менше, як за півгодини . Після цього в учасників навчань починається робота на окремих локаціях для відпрацювання роботи на блок-пості.

Загалом, на 29 навчальних місцях курсанти відпрацьовують розслідування вбивства, ДТП, викрадення автомобіля. А майбутні психологи Нацполіції демонструють, як рятуватимуть потенційних самогубців.

Усього в навчаннях беруть участь 1,5 тисячі викладачів, курсантів і студентів. Після практики на учасників чекає робота над помилками в аудиторіях. Такі навчання в університеті обіцяють влаштовувати кожні три місяці.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Попередній матеріал
Російські військові на Донбасі масово подають рапорти на звільнення – ГУР
Наступний матеріал
Геращенко: До українських заручників допустять координатора ОБСЄ

Десантування українських розвідників – фоторепортаж з тактичних навчань

У Генштабі опублікували видовищне відео навчань бійців ОК "Захід"

Збори резервістів: Генштаб ЗСУ про специфіку військових навчань

Сервіс "102": у Нацполції розповіли про роботу системи "Цунамі" та навчання операторів екстреної служби