Володимир Гулєвич
Володимир Гулєвич 5 канал

Розкрадання в Міноборони: суд виніс рішення щодо другого фігуранта

Своєї провини Володимир Гулєвич не визнає і запевняє: контракти уклали за вигідними для держави умовами

Cолом'янський районний суд обрав запобіжний директору Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимиру Гулєвичу – два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету. Йому закидають розкрадання грошей відомства, нагадує "5 канал".

Як повідомляється, своєї провини Гулєвич не визнає, бо запевняє: контракти уклали за вигідними для держави умовами.

Прокурори просили заґратувати чиновника на два місяці із заставою у 10 мільйонів гривень. Утім, суд клопотання сторони обвинувачення не задовольнив.

"Незадоволені. Є п'ятиденний строк на оскарження. Ми отримаємо повний текст ухвали, вивчимо і будемо приймати законне рішення. Треба подивитися текст ухвали і побачимо, чим обгрунтована відмова у задоволенні клопотання", – коментує рішення суду прокурор Максим Грищук.

"Не зовсім задоволені рішенням суду, у зв'язку з тим, що суд трошки вийшов за межі у зв'язку з тим, що Гулєвич не відсторонений від посади. Він зобов'язаний виконувати свої посадові обов'язки, працювати, а тому цілодобовий домашній арешт – це було забагато. Нічного домашнього арешту, насправді, було б достатньо", – своєю чергою заявляє адвокат Олександр Байдик. 

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що 4 посадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті майна на суму майже 150 мільйонів гривень. Серед них і заступник глави відомства Ігор Павловський. 12 жовтня в якості запобіжного заходу для нього обрали цілодобовий домашній арешт, хоча прокурори просили про арешт із можливістю внесення застави в сумі 75 млн гривень. 

Попередній матеріал
"Розстрілювали два дні": на Волині перепоховали рештки жертв НКВСівців
Наступний матеріал
"Тут проводилися нищівні богослужіння": як проходить реставрація славетної Андріївської церкви
Loading...