Кам'янське
Кам'янське 5 канал

Корупція в Міноборони: де розташована та що відомо про фірму "Трейд-Коммодіті"

Правоохоронці провели обшуки на фірмі "Трейд-Коммодіті", що фігурує у справі про розтрату 149 млн державних грошей витрачених при закупівлі для армії пального

Ця компанія зареєстрована у Кам'янському, що на Дніпропетровщині. А розташована у звичайному житловому будинку, передає кореспондент "5 каналу". 

Фігурант гучного скандалу – фірма "Трейд Коммодіті" зареєстрована у містечку Кам'янське за 40 кілометрів від Дніпра. Їдемо за адресою місця реєстрації товариства, що вказана в офіційному реєстрі Мін'юсту. Це звичайна квартира у багатоповерхівці, але переобладнана під офіс.

Про обшуки, які сталися тут у середу (11 жовтня), розповідають мешканці будинку. Більшість із них не знає, який саме бізнес у цієї компанії. Згідно з реєстром, фірма займається, зокрема, виробництвом олії, хімічної продукції, продуктів нафтопереробки, а також оптовою торгівлею зерном і тютюном.

"Це фірма 100-річної давнини. Комп'ютерами вони, по-моєму, займаються. Йшла сміття виносити – дивлюся, що двері відчинені та виламані. А сьогодні йшла на ринок – раму винесли на вулицю та намагалися поставити двері", – розповідає мешканка Кам'янського.

"Учора бомбили, ламали ці двері. Що за фірма – не знаю. Вона років п'ять у нас – не менше. А чим займається, я в кого не спитаю – ніхто не знає", – розповідає ще один мешканець того ж будинку.

Всередині офісу – чоловік, який під час розмови спочатку визнав, що працює у "Трейд-Коммодіті", але коли побачив мікрофон, заговорив інакше. Що довідалися журналісти "5 каналу" – дізнайтеся в сюжеті:

 

Юрій Жупанов, Наталія Світлова, "5 канал"

Попередній матеріал
"До четвертої ночі вибухало": бійці АТО знищили склад зброї терористів
Наступний матеріал
У Пенсійному фонді розповіли, хто отримає найбільше підвищення пенсії
Loading...