5 канал

Бірюков прокоментував "афери на закупівлях" в Міноборони

В ефірі "5 каналу" радник Президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков прокоментував резонансні заяви щодо фінансових махінацій із закупівлями в Міноборони

Так, називати конкретних осіб Бірюков не став, лише зазначив: "Прізвища я в Інтернеті також читав, але я радник на громадських засадах і підтверджувати офіційно прізвища – напевно це не зовсім коректно".

Крім того, радник Президента додав: "Про розкрадання 149 мільйонів гривень сказав Назар Холодницький (керівник САП), проте це ще не підтвердив суд, тому говорити проте те, що дійсно вкрали – мені складно".

Водночас, він відзначив, що МОУ щороку чує закиди про нібито розкрадання коштів.

"Історії про закупівлю палива за завищеними цінами ми чуємо регулярно, з 2014 року. Тобто в нас щороку виринають якісь фантастичні історії про те, що закупівлі здійснюються за захмарними цінами. Потім з'ясовується, що там переплутали літри та кілограми, там переплутали ціни. Потім ми видаємо аналіз, що Міноборони з року в рік серед оборонних відомств закуповує за найменшою ціною. Крім того, потрібно враховувати якісь часові фактори, цінові коливання. Що найбільш парадоксально – вся ця інформація знаходиться у відкритому вигляді у Prozorro. Тобто я жодним чином не коментую ефективність роботи Національного антикорупційного бюро, проте все, що я сьогодні читаю у ЗМІ, це все те, що оприлюднене на сайті Prozorrо", – зазначив Бірюков.

Більш розлогий коментар – далі у відео:

 

Попередній матеріал
Климпуш-Цинцадзе: Якщо у Венеційської комісії будуть зауваження до освітнього закону, їх врахують
Наступний матеріал
Резолюція ПАРЄ щодо зняття санкцій з делегації РФ – реакція України
Loading...