суд щодо Павловського
суд щодо Павловського 5 канал

Аплодисменти та виклик лікаря: як проходить суд щодо заступника міністра оборони Павловського

Очільник МОУ Степан Полторак вже заявив: якщо слідство доведе провину його заступника Ігоря Павловського – сам готовий піти у відставку

Суддя Солом'янського суду пішов до нарадчої кімнати. Він має обрати запобіжний захід заступнику чільника Міноборони Ігорю Павловському.

Близько 18:00 адвокати попросили про перерву в засіданні, аби підозрюваного генерала оглянули лікарі. Зокрема, поміряли йому тиск, дали трохи перепочити. Лікарі, оглянувши Павловського, від коментарів відмовилися.

Зауважимо, що на засіданні суду було багато підопічних Павловського. Щоразу після виступу генерала вони голосно аплодували йому. Захисники ж під час виступів наголошували: Павловський – бойовий офіцер, який має дуже багато нагород. Крім того, у підзахисного хвора дружина, за якою той має наглядати. Саме з цих причин Павловський не може перебувати під вартою, зазначила сторона захисту. Відтак, адвокати просять суд обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту або ж взяти Павловського на поруки. У залі суду щонайменше троє людей висловили відповідне бажання.

Сам заступник міністра оборони провину не визнає і каже, що попри підвищення цін тендерним комітетом та департаментом державних закупівель, Міноборони закуповувало пальне за найнижчими цінами.

Прокурори тим часом наполягають, що Павловського треба тримати під вартою, оскільки він має великі можливості впливати на свідків.  

Більше про перебіг засідання дивіться у відео: 

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що 4 посадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті майна на суму майже 150 мільйонів гривень. Серед них і заступник глави відомства Ігор Павловський. Очільник МОУ Степан Полторак вже заявив: якщо слідство доведе провину його заступника Ігоря Павловського – сам готовий піти у відставку.

Попередній матеріал
Загинув від кулі снайпера: на Тернопільщині школа носить ім'я героя АТО
Наступний матеріал
"До четвертої ночі вибухало": бійці АТО знищили склад зброї терористів
Loading...