Степан Полторак
Степан Полторак 5 канал

Полторак прокоментував ситуацію з розкраданням в Міноборони

Чотирьох посадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті майна. Серед них і заступник глави відомства Ігор Павловський

Боротьба з корупцією нині – один із пріоритетів Міністерства оборони. Ситуація із затриманням заступника відомства неприємна. Однак вона свідчить про те, що робота в цьому напрямку триває.

Відповідним чином міністр оборони України Степан Полторак прокоментував ситуацію із затриманням посадовців МОУ, передає кореспондент "5 каналу".

"Я думаю, що всі питання, пов'язані зі звинуваченнями, треба задавати НАБУ, яке в принципі порушило справу і веде слідчі дії. Генерал Павловський (Ігор Павловський – заступник міністр оборони) виконував свої обов’язки з першого дня агресії. Виконував їх достатньо високопрофесійно. Він був керівником "АТО-Маріуполь" під час активних бойових дій. Але якщо він причетний до злочину – він має за це відповісти", – зазначив очільник Міноборони.

Водночас Полторак зазначив: малоймовірно, що генерал Павловський захоче покинути територію України. Принаймні, декларація свідчить про те, що він не має на це навіть коштів. 

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що 4 посадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті майна на суму майже 150 мільйонів гривень. Журналісти "5 каналу" провели власне розслідування. Про до що довідались – дивіться за посиланням

Попередній матеріал
Відновити забуте: 1 тис. резервістів готується до "гарячих вишколів"
Наступний матеріал
Гройсман пояснив, що таке індексація пенсій та як це працюватиме
Loading...