Кір, лікарня
Кір, лікарня
5 канал

Розенко: В рамках програми "Обери лікаря" пацієнти і медики вже підписали понад 305 тис. декларацій

  Віце-прем’єр-міністр уточнив, що наразі найбільше декларацій підписано в Закарпатській області

  У рамках програми "Лікар для кожної сім'ї" пацієнти і медики вже підписали понад 305 тис. декларацій. Про таке повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ході селекторної наради з питань впровадження медичної реформи, передає "УНІАН".

  "Станом на ранок сьогоднішнього дня, 10 квітня, вже підписано понад 305 тис. декларацій. Таким чином, це люди, які вже обрали свого лікаря, терапевта, педіатра або сімейного лікаря, і на сьогодні понад 1030 закладів охорони здоров'я по всій Україні приєдналися до нашої системи (Національної електронної системи охорони здоров'я – ред.). У кожній області вже на сьогодні є міста, де громадяни можуть підписати відповідні декларації", – сказав він.

  Розенко уточнив, що найбільше декларацій підписано в Закарпатській області (понад 27 тис.), у Києві (більш як 27 тис.), а також у Донецькій (понад 20 тис.), у Чернівецькій (понад 14 тис.) та Полтавській (більш як 14 тис.) областях.

  "Найменша кількість декларацій сьогодні підписана в Херсонській, Черкаській, Рівненській, Сумській, Чернігівській областях", – зазначив віце-прем'єр-міністр, додавши, що в цих областях підписано від 100 до тисячі декларацій.

  Він також наголосив, що перед Кабміном та органами місцевої влади стоїть завдання забезпечити можливість людям обрати своїх лікарів, а також підключити медичні заклади до Національної електронної системи охорони здоров'я. 

  Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявляла, що за перший тиждень декларації із сімейними лікарями підписали більше 150 тис. українців.

  Попередній матеріал
  "Укравтодор": Яка з областей отримала найбільше коштів для будівництва та ремонту доріг
  Наступний матеріал
  Визначено найбільш високооплачуваного актора України

  Селекторна нарада з питань впровадження медреформи під головуванням віце-прем'єр-міністра Павла Розенка – відео

  Супрун: За перший тиждень декларації із сімейними лікарями підписали більше 150 тисяч українців

  В Україні скасовують "медичну картку дитини": що тепер подавати у школу чи дитсадок

  Брифінг щодо актуальних питань реформи системи охорони здоров'я – відео

  У Києві склали перелік лікарень, де можна укласти декларацію із сімейним лікарем

  Декларація з лікарем: у новій системі медреформи пацієнти більш захищені ніж фахівці