Павло Гриб
Павло Гриб 5 канал

"Російська репресивна машина вбиває українських громадян": батько Павла Гриба розповів про стан здоров ‘я сина

  В разі появи внутрішньої кровотечі жодна медична установа Краснодарського краю РФ не зможе надати необхідну допомогу його сину

  Життя незаконно утримуваного в Росії Павла Гриба в небезпеці, оскільки він може повільно стекти кров'ю. Про це на сторінці у Facebook написав батько викраденого в Білорусі і утримуваного в слідчому ізоляторі в Краснодарі українця Павла Гриба Ігор Гриб.

  "Ці продукти передавати заборонено. Гриб на дієті". Таку відповідь сьогодні почула людина, яка намагалася передати Павлу продуктову передачу. Адміністрація СІЗО практично нічого не дозволила передати синові", – наголосив він.

  За словами батька Павла, на тлі загального погіршення здоров'я, відсутність мінімально необхідного харчування призводить до підвищення кислотності в шлунку, що підвищує ризик раптової появи вираженої кровотечі з просвіту стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки, із зниженою згортальною функцією крові. Пацієнту в комплексі лікування необхідна шунтуюча операція.

  "У разі появи внутрішньої кровотечі ЖОДЕН!!! медичний заклад Краснодарського краю просто не в змозі надати необхідну допомогу. Павло повільно стече кров'ю", – зазначив він.

  "Російська репресивна машина вбиває українських громадян", – додав батько Павла Гриба.

  Як повідомляв 5.UA, 19-річний Павло Гриб зник торік 24 серпня у Білорусі, коли поїхав до Гомеля на запрошення росіянки, з якою переписувався в соцмережі. ФСБ РФ затримала громадянина України, переправила з Білорусі до Смоленської області та звинуватила в терористичній діяльності. У грудні торік Краснодарський суд обрав Павлові Грибу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Павло Гриб перебуватиме в СІЗО до 4 травня.

  Попередній матеріал
  Держсекретар США планує заявити про завершення "м'якої політики" щодо Росії – AP
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця запустить додаткові поїзди на травневі свята
  Loading...

  Український політв'язень Балух голодує майже три тижні, його стан погіршується – адвокат

  Пішов з життя відомий політв'язень Росії Юрій Солошенко

  В окупованому Криму політв'язень Володимир Балух голодує вже два тижні: що відомо

  Сущенко повернеться в Україну вже цього року, його обміняють – Фейгін

  Гримчак розповів, хто постраждає унаслідок видворення 13-ти російських дипломатів

  Путін доручив опрацювати список про помилування 16 політв’язнів, серед яких Сенцов і Кольченко – ЗМІ