Павло Гриб

Павлу Грибу у російському СІЗО не дають необхідні ліки

З листопада 2017 року Павло не отримав жодного листа

Українцю Павлу Грибу, якого незаконно утримують у російському СІЗО, не дають життєво необхідні ліки.

Про це заявив на сторінці у Facebook його батько Ігор Гриб.

"Вперше за 3 місяці українським консулам вдалося відвідати Павла. Передостання зустріч відбулась 20 листопада 2017 року протягом 7 хвилин та була зупинена адміністрацією СІЗО за спілкування українською мовою. Сьогодні (23 лютого – ред.) відвідини тривали півтори години і розмова відбувалась українською. Маленька перемога. З позитивних новин все", – пише він.

За словами Ігоря Гриба, консули кажуть, що "Павло дуже блідий, продовжує скаржитись на поганий стан здоров'я, сильний біль у шлунку, загальну слабкість, втрату ваги (я вже не розумію, куди далі можливо худнути)".

"Начебто, на кошти Павла були придбані ліки, та йому їх не дають приймати, бо лікар СІЗО вважає це недоцільним. Все життя Павло приймав комплекси підтримуючих медичних препаратів, бо це для нього життєво необхідно! А тюремний лікар проти! Ніякої медичної допомоги", – заявив батько хлопця.

Він також додав, що з листопада 2017 року Павло не отримав жодного листа. Його тримають у повному інформаційному вакуумі.

Як відомо, Краснодарський крайовий суд на засіданні 1 лютого відхилив апеляцію на запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для викраденого в Білорусі Павла Гриба. Його рідні заявили, що судове засідання відбулося з порушенням всіх термінів, а адвокат Павла випадково довідалася про засідання за добу.

Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі під час подорожі до міста Гомель, де мав зустрітись з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Нам не потрібна війна": У Санкт-Петербурзі протестують проти путінської агресії в Україні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Конференція "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2017 рік та подальші плани" – відео
Наступний матеріал
В Іспанії в ході зіткнення за участю уболівальників "Спартака" помер поліцейський