Роман Сущенко
Роман Сущенко
5 канал

Сущенко повернеться в Україну вже цього року, його обміняють – Фейгін

  Українського журналіста обміняють після оголошення вироку, каже адвокат

  У Росії суд продовжив арешт українському журналісту Романові Сущенку, якого там звинувачують у шпигунстві. Тепер українець пробуде в "Лефортово" ще протягом шести місяців. Про це повідомив адвокат Марк Фейгін, передає УНІАН.

  "Найголовніше – це продовження терміну тримання під вартою. Продовжили на шість місяців термін тримання під вартою на період процесу", – повідомив Фейгін.

  Він також зазначив, що сьогоднішнє засідання суду проходило в закритому режимі. На суді сторона обвинувачення почала оголошувати письмові матеріали справи. Нині обвинувачення заявило про двох свідків зі своєї сторони.

  Незважаючи на продовження заґратування українця, Фейгін розраховує, що після оголошення вироку Сущенка обміняють.

  "Романа Сущенка обміняють. Повернеться ще цього року. Може, навіть і влітку, на це шанси дуже великі. Переговори йдуть. Я хочу запевнити українську аудиторію, що Сущенко повернеться додому, у мене для цього є всі підстави", – зазначив адвокат.

  Як повідомляв 5.UA, 30 вересня 2016 року в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки".

  За словами Президента України Петра Порошенка, Україна готова обміняти російських солдатів задля звільнення українського журналіста Романа Сущенка, незаконно заарештованого у Москві.

  Попередній матеріал
  НАТО висилає сімох співробітників постпредставництва Росії – Столтенберг
  Наступний матеріал
  Від 2 квітня українці зможуть підписати декларацію зі своїм лікарем – Супрун