Сергій Кривонос
Сергій Кривонос 5 канал

"Росія намагається ослабити нас нашими ж руками": Кривонос про акції Нацдружин

Читайте по-русски
Агресор намагається використати громадян України для розхитування ситуації всередині країни

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос прокоментував акції Національних дружин та інших націоналістичних організацій в Україні, а також пояснив, кому це вигідно. 

"Я категорично проти будь-яких намагань розхитати ситуацію всередині країни, тому що це однозначно не йде на користь українському народу. Підтримання стабільності ситуації – головне наше завдання. Росія ніколи не змириться з нашою самостійністю та незалежністю й всіляко намагається розхитати ситуацію, застосовуючи методи гібридної війни, провокуючи, у багатьох випадках використовуючи громадян України для цього (розхитування ситуації – ред.). Головне завдання (для Росії – ред.) – нашими же руками зробити нас слабшими", – переконаний заступник секретаря РНБО. 

Кривонос додає: "Я бачу одне: ми повинні об'єднуватися перед ворогом, робити себе сильнішими, а не бити. Якщо ми б'ємо – це йде на користь тільки ворогу. Тому головне завдання – об'єднатися і не допустити провокацій, дестабілізації ситуації в жодному регіоні країни".

Попередній матеріал
Ексклюзивно чільниця МОЗ Уляна Супрун в "Інформаційному вечорі" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Суд у справі Савченко-Рубана підтримав клопотання адвокатів
Loading...