Бійці АТО повернулися з АТО
Бійці АТО повернулися з АТО 5.ua

Рік на передовій: з АТО у повному складі повернулись десантники 25-ї бригади ЗСУ

Повернутися на службу після закінчення контрактів готові більшість захисників

Урочисті марші, нагороди і подяки – з передової до військової частини повернувся весь особовий склад 25-ї повітрянодесантної бригади. Бійці провели на передовій рік і тепер повернулись у пункт постійної дислокації на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

Все, про що мріяли в окопах, десантники поспішають втілити в життя. Попереду – місяць відпустки. "Поїдемо на море, будемо купатися, потім повернемося у бригаду. Будемо продовжувати. Нікуди ми не дінемося. Будемо до кінця", – запевняє боєць Костянтин Малява.

Його вже зачекався 7-річний син, що встиг закінчити цього року другий клас.

Інший боєць Костянтин Бабич пішов на війну серед перших. Його трирічний контракт зі Збройними силами закінчився три місяці тому, однак із зони АТО він вийшов разом з усією бригадою. Військовослужбовець не виключає, що повернеться до війська.

"У нас війна. Понад міру не може бути. Я не прихильник строку, завершення контракту. Вважаю, що кожен має взяти зброю, захищати власну країну, родину, місто", – пояснює позицію Костянтин.

Повернутися на службу після закінчення контрактів готові більшість десантників.

"Передбачаємо, що звільнитися можуть 2-3% особового складу, який знаходиться в частині. Більшість будуть проходити військову службу за контрактом", – каже заступник командира 25-ї повітрянодесантної бригади ЗСУ Ігор Скляров.

Після відпустки на десантників чекає практична і теоретична підготовка, після якої бригада знову буде готова повернутися в АТО для виконання бойових завдань.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпропетровська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Шлях додому": як українські герої повертаються з АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві вдвічі підняли тарифи на утримання прибудинкової території
Наступний матеріал
"Я мав бути 200-м": як українські лікарі відновили бійцю АТО очну впадину
Loading...