Бійці 17 танкової бригади
Бійці 17 танкової бригади 5.ua

Після трьох років АТО: додому повернулися танкісти, що боронили Маріуполь

За три роки АТО танкова бригада втратила більше 100 бійців

Після трирічного перебування в зоні АТО армійці 17-ї танкової бригади повернулися в пункт своєї постійної дислокації – до Кривого Рогу. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, саме ці вояки брали участь у визволенні Слов'янська і Краматорська, боронили мирну Україну під Іловайськом та Дебальцевим, утримували оборону поблизу Маріуполя. За три роки АТО танкова бригада втратила 108 бійців. Більше трьох сотень армійців були поранені.

"Ваш патріотизм, професіоналізм та любов до рідної Батьківщини є твердженням того, що ворог нас не злякав і не поставив на коліна", – наголошує командир 17-ї танкової бригади ЗСУ Володимир Дрібноход.

"Особовий склад і в подальшому буде з честю та гідністю виконувати бойові завдання, завдання повсякденної діяльності. Пройде всі заходи з гідністю. Буде відновлено боєздатність і своєчасно буде готовий до виконання бойових завдань", – упевнений начальник штабу оперативного командування "Схід" Олександр Красноок. 

Нагадаємо, на початку червня після 8 гарячих місяців на фронті з передової вийшли "чорні берети". Перший батальйон 36-ї бригади морської піхоти стримував натиск ворога на Приморському напрямку неподалік Пікузів, Водяного та Широкиного.

Попередній матеріал
У Харкові перекинулася карета швидкої допомоги – постраждало семеро людей
Наступний матеріал
На хабарі у $5 млн зловили чиновницю з Фонду гарантування вкладів
Loading...