Бійці зведеного загону поліції повернлуся з АТО
Бійці зведеного загону поліції повернлуся з АТО 5.ua

Знову вдома: з АТО до Івано-Франківська повернувся зведений загін поліцейських

За бездоганне виконання обов'язків поліцейським вручили грамоти та подяки від керівництва і місцевої влади, а також премії

Пізно вночі середи, 31 травня, із зони АТО до Івано-Франківська повернувся зведений загін поліцейських. 35 прикарпатських правоохоронців упродовж двох місяців служили в Маріуполі та його околицях, передає "5 канал".

"Тато охороняв нашу країну, ми його чекали з нетерпінням. Було тяжко дуже, особливо мамі. Ми дякуємо Богу, що всі вернулися, головне – здорові, живі", – розповідає донька бійця зведеного загону Тетяна Шеленко, одна з багатьох, що пізно вночі зустрічала рідних та друзі.

За цей час виявили та розкрили понад 30 кримінальних правопорушень. Зокрема, вилучали зброю та наркотики, і затримали 11 осіб, які брали безпосередню участь або були причетні до діяльності незаконних збройних формувань на території Донецької та Луганської областей.

"Виконували бойові завдання, безпосередньо несли службу на блокпості, також залучалися в мобільні групи для відпрацювання Маріуполя і прилеглих територій… Люди всі досвідчені. Якщо брати з підрозділу роти поліції особливого призначення "Івано-Франківськ", то всі люди були не менше 10 раз в зоні проведення АТО. Якщо брати з роти поліції особливого призначення, то не менше як три рази, так само бійці перебували в зоні АТО", – відзвітував командир зведеного загону Юрій Ватаманюк.

За бездоганне виконання службових обов'язків поліцейським вручили грамоти та подяки від керівництва поліції Донеччини і місцевої влади, а також грошові премії. Тепер на правоохоронців чекає 10-денна відпустка, після якої вони повернуться до роботи вже в рідному місті.

Як повідомляв 5.UA, керівника Нацполіції Мелітополя відсторонили від посади через День перемоги.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Із зони АТО на Тернопільщину повернувся артдивізіон окремої артилерійської бригади

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прес-конференція щодо захисту інтересів України у рамках міждержавних заяв проти РФ до ЄСПЛ – трансляція завершена
Наступний матеріал
Мін'юст: ЄСПЛ визнав прийняття правової позиції України за першим позовом проти РФ
Loading...