Нацполіція
Нацполіція misto.kh.ua

Керівника Нацполіції Мелітополя відсторонили від посади через День перемоги

Керівництво МВС переконане, що місцева поліція не відреагувала на сепаратистську символіку, що її проносили деякі учасники мітингу

Начальника Мелітопольського відділу поліції Юрія Буланова тимчасово відсторонили від виконання службових обов'язків. Про це повідомляє прес-служба запорізької поліції.

Як зазначили у відомстві, у Мелітополі відбулись масові заходи, учасниками яких стало близько 4 тисяч громадян. Тоді ж вартували 200 правоохоронців, однак "керівництвом та співробітниками місцевого відділу поліції було допущено ряд прорахунків із забезпечення законності під час проведення масових заходів до Дня Перемоги".

Повідомляється, що деякі учасники мітингу використовували сепаратистську символіку – георгіївські стрічки. Утім, ці правопорушення не були зареєстровані місцевою поліцією.

"Зважаючи на це, начальником Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олегом Золотоношею було ініційовано проведення службової перевірки щодо організації охорони громадського порядку під час проведення масових заходів до Дня Перемоги у Мелітополі, а також роботи Мелітопольського відділу поліції в цілому", – зазначили в поліції.

На час проведення службової перевірки Юрія Буланова відсторонили від виконання професійних обов'язків, а т.в.о. призначено Володимира Бондаренка. 

Як повідомлялося, за результатами масової бійки у Дніпрі керівник МВС України Арсен Аваков звільнив керівників поліції Дніпропетровщини. Тоді постраждали учасники АТО та шестеро поліцейських. 

Нагадаємо, 9 травня у Харкові сталися заворушення між учасниками акції "Безсмертний полк" та проукраїнськими активістами. Крім того, у Запоріжжі 9 травня відбулися сутички між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги".

Сутички у Запоріжжі між проукраїнськими активістами та учасниками акції "Полк перемоги" - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Унікальне мапінг-шоу: У Києві стартує дивовижний фестиваль світла
Наступний матеріал
Українські Т-64 підкорюють Європу: як показали себе ЗСУ на другий день змагань
Loading...