Пісні війни
Пісні війни facebook/Міноборони

"Хочу повернутись у свій Схід": як десантник заспівав з українським рок-гуртом – відео

"На схід" – це більше емоція, ніж пісня

Міноборони оприлюднило відео дев'ятого синглу "Пісні Війни". Цього разу дуетом заспівали десантник Богдан Ковальчин і лідер гурту "Мері" Віктор Винник. Вони виконали пісню "На схід", передає прес-служба силового відомства.

"Це відверта сповідь автора-воїна. До війни Богдан Ковальчин працював на радіостанції, через що згодом на фронті отримав позивний "FM". До армії чоловік пішов добровольцем, став десантником 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Писати пісні Ковальчин почав, будучи на війні", – розповіли в Міноборони.

Як стверджує сам військовий, "На схід" – це більше емоція, ніж пісня. Та емоція, яка гризе тебе після повернення: невизначеність, несприйняття, часто відчай".

Боєць додає: "Хочеться повернутись у той свій "Схід", щоб там знову зустріти ранок, почати усе спочатку з тими, хто за короткий час став найріднішими, і з тими, кого вже не повернеш".

Головний меседж пісні - "Зустрічати ранок". Власне, йдеться про те, що життя продовжується, "і попереду ще багато світанків та світла".

Зазначимо, що альбом "Пісні Війни" побачить світ 14 жовтня цього року. Він об’єднає близько 15 сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та записаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Бійці АТО показали юрбу цуценят – майбутніх охоронців передової

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Чужа молитва": на екрани виходить фільм про трагічну долю татарки, що врятувала 88 дітей
Наступний матеріал
У нічному клубі Києва сталося вбивство – відео з камер спостереження
Loading...