"Янголи в камуфляжі"
"Янголи в камуфляжі" 5 канал

"Янголи в камуфляжі": як боєць ДУК заспівав із лідером відомого українського гурту

Львів'янин та доброволець Олекса Бик написав слова та музику до пісні ще навесні 2014-го

У Львові боєць добровольчого батальйону заспівав із лідером гурту "Тінь сонця". Композиція "Янголи у камуфляжі" прозвучала у межах проекту "Пісні війни", де спільно з відомими виконавцями пісні виконують ті, хто на собі відчув війну. Це вже одинадцятий сингл соціально-мистецького проекту, передає "5 канал".

Олекса Бик – боєць добровольчого батальйону "Правий сектор". Львів'янин із перших днів війни і дотепер на Сході країни. Захищав, зокрема і Донецький аеропорт. Слова та музику до "Янголів у камуфляжі" Олекса написав навесні 2014.

"Янголи в камуфляжі – це ті хлопці, які готові до самопожертви заради вищих ідеалів. Окрім того, є слова про тих, які йдуть голіруч на БТРи. У цій пісні є фрази, які поєднують щось таке, що ми не звикли бачити, наприклад – барикади, війну, кров, вогонь із тим, що є повсякденним", – пояснює задум Олекса Бик.

"Я вважаю, що Олекса чи не єдиний або один з дуже небагатьох, хто є реально поетом, у якого слова зрозумілі і непересічні. Я коли підходив до мікрофона, дійсно не знав, що може так вийти гарно", – каже лідер гурту "Тінь сонця" Сергій Василюк.

"Янголи у камуфляжі" – одинадцятий твір у соціально-мистецькому проекті "Пісні війни". Автори усіх композицій – бійці.

А от ініціатор проекту "Пісні війни" Галина Гудзьо каже: "Це ті емоції, які є непідробними, дуже добрими і щирими. Мета проекту - зафіксувати ці емоції в пісні, мелодії - в музиці, в унікальних дуетах, щоб майбутні покоління точно знали ціну нашої справжньої волі".

До випуску альбому залишилося записати ще чотири пісні. Платівку планують презентувати восени на день захисника України.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Як повідомлялося, раніше український гурт присвятив воїнам АТО дивовижний кавер на пісню Ляпіса Трубецького.

Попередній матеріал
Реалії Криму: На півострів привозять людей одягнених у кримськотатарське вбрання для щасливої картинки
Наступний матеріал
ФСБ РФ затримала кримського татарина у справі про зникнення кримського татарина
Loading...