Facebook

РФ зберегла рух одного потягу через Україну: якого саме

На сьогодні транзитом через територію України все ще ходить один російський потяг, а сполученням Україна-Росія курсують вісім поїздів формування "Укрзалізниці"

Росія зберегла рух одного поїзду через Україну. Так, потяг №66/65 Кишинів-Москва є єдиним російським потягом (формування компанії ФПК), що йде через Україну. Про це свідчать дані "Укрзалізниці", передає агентство "Інтерфакс-Україна".

При цьому курсування прямих поїздів з Росії в Україну формуванням російських залізниць відсутнє. Разом з тим сполученням Україна – РФ ходить вісім поїздів формування "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що Російська залізниця c 11 грудня повністю перевела пасажирські потяги далекого прямування за новою залізничною лінією Журавка-Міллерово в обхід України.

"З уведенням в дію нового графіка руху поїздів на 2017-2018-й роки по ділянці Журавка-Міллерово почали ходити понад 120 пасажирських і до 30 вантажних поїздів щодоби", – йдеться у повідомленні РЖД.

Магістраль Журавка-Міллерово завдовжки 137 км стала частиною швидкісного залізничного ходу, що з'єднує Центральну Росію з півднем РФ. На лінії побудовано сім нових станцій – Зайцівка, Сергіївка, Сохрановка, Кутейникове, Виноградівка (Воронежская обл.), Колодязі та Боченкова (Ростовська обл.).

Росія почала будівництво залізниці Журавка-Міллерово в обхід території України у 2016-му році.

Як повідомляв 5.UA, Росія до кінця 2017-го запустить залізничне сполучення в обхід України. Курсувати потяги мають електрифікованою лінією, яку почали будувати на ділянці Журавка–Міллерово в 2014-му році. Будівельні роботи закінчили ще в серпні 2017-го року. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: В Україні завершили будівництво одного з найдовших залізничних тунелів – Бескидського

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тільки для дорослих: у Києві покажуть трилер "Афродизіак"
Наступний матеріал
Смоленська катастрофа: на борту Ту-154 сталося два вибухи – це точно доведено
Loading...

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на маршрути до ЄС за зниженими цінами

Відсьогодні пасажирські потяги з Росії курсують в обхід України

"Укрзалізниця" запустила новий графік руху поїздів