Смоленська авіакатастрофа
Смоленська авіакатастрофа https://smolensk.glavny.tv

Смоленська катастрофа: на борту Ту-154 сталося два вибухи – це точно доведено

Попередня комісія намагалася приховати наявність вибуху на борту судна

Комісія з розслідування Смоленської катастрофи знайшла докази того, що на борту рейсу Ту-154М сталося два вибухи. Про таке повідомив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, передає "Польське радіо".

Як зазначив Мацеревич, комісія Єжи Міллера, яка займалася розслідуванням Смоленської катастрофи за попереднього уряду, фальсифікувала дані отриманих експертиз. Вона намагалася не допустити поширення версії про вибух.

"Ми маємо у своєму розпорядженні експертизу. Вона збереглася у матеріалах комісії Міллера. І ми можемо підтвердити, що очевидним чином були ідентифіковані два вибухи. Вони точно описані: їх діаметр і місце виникнення",  – розповів міністр оборони Польщі. 

Довідка: на світанку 10 квітня 2010-го року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед яких було президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, зазначили громадські активісти.

Також зауважимо, що наприкінці серпня Польща вручила РФ ноту протесту через обмеження доступу до місця Смоленської катастрофи. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки, майже 300 життів: у Нідерландах відкрили меморіал жертвам катастрофи МН17 – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
РФ зберегла рух одного потягу через Україну: якого саме
Наступний матеріал
Аваков розповів, для чого в лютому 2014-го року їздив у Крим
Loading...