5.ua

Тільки для дорослих: у Києві покажуть трилер "Афродизіак"

Вистава розповідає про те, на що здатні люди, заради любові й насолоди, що таке справжнє почуття, і як поводить себе людина на порозі найскладнішого вибору у житті

Вперше в Україні – театр на арені Національного цирку. Вистава у жанрі "трилер" тільки для дорослих. Глядачів чекає новий формат українського театру: видовищний і шокуючий "Афродизіак". Спецефекти, захоплюючі трюки, ілюзіоністи та акробати, оригінальна музика, модерновий балет, унікальні декорації, світлове шоу і найкращі актори з усієї країни – в одному проекті.

Детектив часів Французької революції розповість про людину, що хотіла змінити світ, а натомість почала його знищувати.

Молодий священик веде розслідування справи 30-річної давнини, коли таємничо почали зникати незаймані юнаки і юнки, яких згодом знаходили жорстоко вбитими. Щоб знайти відповіді у цій загадкової історії, він має відшукати свідків і повернутися у сповнений розпусти, жаху і крові Париж у переддень революції.

Тут він зустріне того самого маніяка-вбивцю, який став на шлях жорстокості лише тому, що дуже хотів знайти любов.

Вистава розповідає про те, на що здатні люди, заради любові й насолоди, що таке справжнє почуття, і як поводить себе людина на порозі найскладнішого вибору у житті.

Вистава поставлена за п'єсою сучасного українського автора Віктора Понізова, що спеціально написана для проекту. Продюсерська група: Ірма Вітовська, Віталій Ванца, Михайло Бондаренко та "Дикий театр". На одній сцені відомі актори ведучих театрів країни. У виставі беруть участь: Олексій Вертинський, Дмитро Суржиков, Микола Береза, Олександр Ярема, Тетяна Міхіна, Ярослав Гуревич, Олег Прімогенов, Валерій Легін, Роман Ясіновський, Дмитро Усов, Іван Бліндар, Катерина Кістень, Ігор Ніколаєв, Андрій Кронглевський, Катерина Башкіна, Роман Луцький, Катерина Вишнева, Максим Максимюк, Тетяна Лавська, Олег Цьона, Олексій Доричевський, Дмитро Олійник, Андрій Лелюх, Наталка Кобізька, Василь Бендас, Оксана Борбат, Володимир Кравчук, Оксана Козакевич та ін. У виставі задіяні циркові артисти та балет. Тварини у проекті принципово не задіяні.

Театр в цирку. Театр в новому просторі. Театр, якого ви ще не бачили.

Вистава відбудеться 15.12.2017. Квитки від 90 грн та у касах міста!

Попередній матеріал
Гримчак розповів, чому РФ боїться дати 2 лютого 2018-го року
Наступний матеріал
РФ зберегла рух одного потягу через Україну: якого саме
Теги:
Loading...