Залізниця Маріуполя
Залізниця Маріуполя 5.ua

Залізницею на моря: в Україні запускають нові потяги з Маріуполя

Один з них курсуватиме між двома узбережжями – Чорноморським та Азовським

З Маріуполя пустять два нових потяги до Харкова та Одеси. З Азовського узбережжя до Чорноморського залізницею можна буде дістатися вже від наступного тижня. Потяги до Харкова курсуватимуть від 6 липня, передає "5 канал". 

До цього часу майже півмільонне прифронтове місто було поєднане залізничним сполученням лише з Києвом і Львовом. Утім, складатимуться нові потяги з вагонів, яким щонайменше по 30 років.

"Стан вагонів плачевний. Усі ми знаємо, але, на жаль, держава весь цей час не вкладала гроші у рухомий склад", - зазначає директор регіональної філії "Донецька залізниця" Сергій Бугайов.

Про те, що на швидкісні електрички мешканцям Маріуполя сподіватися не варто найближчі три роки, кажуть й в "Укразалізниці". Поки "Інтерсіті" до Маріуполя не дає змоги запустити стара інфраструктура.

"Ми хотіли зробити набагато швидшим сполучення, запустити і швидкісні потяги. Поки що на сьогодні інфраструктура цього не дозволяє, але ми бачимо і будуємо перспективу, щоб зробити це упродовж наступних трьох-п'яти років", - каже перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов.

Попередній матеріал
Звіряче побиття Чорновол: ймовірного організатора злочину знайшли повішеним у СІЗО
Наступний матеріал
Кіно просто неба, ярмарок, їжа: у Чорториї проходить традиційний етно-фестиваль
Loading...