Баришівка, електричка
Баришівка, електричка 5 канал

"Зайці" та перекриті колії: Чому більше 10 потягів "Укрзалізниці" сьогодні сильно спізнились

Під Баришівкою протестували пасажири, що не вмістилися в електричку

"Укрзалізниця" скорочує кількість вагонів у приміських електричках, адже відповідно до придбаних квитків, ті курсують мало не напівпорожніми. Утім, насправді вони забиті вщерть, бо зайців та пільговиків там – щонайменше три чверті. Ситуація загострилася сьогодні, коли рух потягів було перекрито на три години. Що сталося – з'ясовували журналісти "5 каналу". 

Ранком 12 квітня на станцію Баришівка під Києвом подали електричку із вдвічі меншою кількістю вагонів, ті пасажири, які не влізли, вийшли на колії й на три години перекрили рух потягів. Вони скаржаться, що рік тому кількість вагонів у приміських потягах у цьому напрямку зменшили, а потім і маршрутки почали нерегулярно виходити на рейси.

"Якби поставили більше вагонів, бо люди, студенти їздять і навіть не встигають на електричку. Вагон забитий, тамбур забитий, а людям їхати на навчання, роботу", – каже учасниця акції Наталія Фрісман.

Зрештою, за три години рух на станції "Баришівка" відновили. Щоправда, потяги подекуди запізнювалися на півтори-дві години. Загалом 12 поїздів прибули не за розкладом.

Більшість пасажирів вирішили добиратися до столиці маршрутками. Однак, щодня дозволити собі такі витрати вони не можуть, бо проїзд коштує 30 гривень. "Три тисячі гривень зарплата. Наїздиться можна? Ні! " – запевняє пасажирка електрички Лілія.

Працівники станції стверджують, що проблема в іншому: більшість пасажирів хочуть їздити електричками задарма.

За даними Київської дирекції залізничних перевезень, на електричку, через яку й перекрили рух, у Баришівці купили квитки лише 24 пасажири, ще 53 – їхали за пільгами. Загалом цим рейсом скористалися 400 пасажирів, а місць у вагонах – 600, тобто більш ніж достатньо.

В "Укрзалізниці" запевняють – готові піти назустріч пасажирам. Як саме вирішити транспортну проблему – дивіться у сюжеті:

Олена Бережнюк, Євгенія Подобна, Василь Балабан, "5 канал"

Попередній матеріал
Чи вплинуть переговори держсекретаря США та міністра закордонних справ РФ на ситуацію на Донбасі – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Штурмовий альпінізм, "зачистка" та десантна підготовка: як тренується Президентський полк
Loading...

"Нові старі ціни": чому проїзд у приміських маршрутках Київщини знов здорожчав

"Укрзалізниця" збільшила до 20 кількість додаткових поїздів до Великодня

"Укрзалізниця" у 2017 році запускає нові маршрути та швидкісні поїзди