собака
собака собака

Результати вразили: вчені довели, що люди добрі від природи

  Читайте по-русски
  Американські дослідники провели серію експериментів, у яких довели, що люди частіше поводяться добре, коли в них мало часу на роздуми

  Група дослідників з Гарварда і Єльського університету провела серію тестів, щоби визначити, як люди вважають за краще діяти – спільно чи егоїстично, як при первинному зіткненні з проблемою, так і згодом, коли в них був шанс поміркувати. 

  "У кожному окремому дослідженні швидші, тобто інтуітивніші рішення приймалися за більш високий рівень співпраці, в той час як повільніші, тобто більш рефлексивні рішення були пов'язані з вищим рівнем егоїзму. Ці результати говорять про те, що наш перший імпульс – співпрацювати, що ми все-таки "хороші істоти", – визначили вчені. 

  Інше міжнародне дослідження показало, що люди з більшою ймовірністю повернуть втрачений гаманець, коли думають, що втрата буде шкідливою для його власника.

  В експериментах дослідники перевірили вміст більш як 17 тис. втрачених гаманців, у яких були різні суми грошей. Перевірки влаштовували в державних та приватних установах. Вчені намагалися визначити, чи зв’язувалися одержувачі з власниками, щоб повернути гаманець.

  Експеримент показав, що практично в усіх країнах громадяни з більшою ймовірністю повертали гаманці, які містили великі суми грошей. Жодні спеціалісти, зокрема і професійні економісти не змогли передбачити таких результатів. 

  Дослідники дійшли висновку, що люди, ймовірно, хочуть бути хорошими і справді мають вроджену здатність бути такими.

  Як повідомляв 5UA., вчені виявили "забуту" планету на такій відстані від однієї з зірок, де теоретично вона не могла навіть існувати. Температура на планеті сягає тисячі градусів за Цельсієм та попри це, вона все одно зберігає власну атмосферу.

  Попередній матеріал
  На Донбасі загинув 24-річний старший лейтенант із Хмельниччини
  Наступний матеріал
  Аварія танкера "Делфі": кількість нафтопродуктів у районі пляжів перевищена у 53 рази
  Loading...

  Ученим вдалося просунутися у створенні вакцини проти ВІЛ

  Не Землею єдиною: Україна представила концепт місячного модуля

  У Києві науковці, обурені скороченням фінансування, вийшли на протест (оновлено)

  Виявлення онкології та боротьба зі сміттям: за які винаходи українські студенти здобули нагороди в Бразилії

  Трансплантація органів і рукавички, що "говорять": винаходи українців, про які чули не всі

  "Суспільство має розуміти, чим займаються науковці": у Києві почалися "Дні науки" (оновлено)