Порошенко у Одеській області Офіційний сайт Президента України

Пріоритети української влади: Порошенко ознайомився з ходом ремонту дороги "Одеса – Рені"

Президент наголосив, що південь Одеської області є надзвичайно важливим для розвитку туризму і цьому сприяє створення якісної дорожньої інфраструктури

Президент України Петро Порошенко ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі державного значення М-15 "Одеса – Рені" під час робочої поїздки до Одеської області, повідомляє прес-служба глави держави.

"Програма дорожнього будівництва є стратегічною лінією української влади – Президента, прем'єр-міністра та уряду. Навіть той факт, що зростання коштів, які передбачені державним бюджетом на 2017 рік на дорожній фонд, буде перевищувати 30 млрд грн, чітко демонструє пріоритети, які зараз є в української влади", – наголосив Порошенко під час поїздки.

/
/
/
/

Президент нагадав, що минулого року він ініціював митний експеримент, який зараз реалізовується у кількох областях України – коли перевиконання митних надходжень спрямовується на ремонт доріг і підтвердив успішність проекту: "На сьогодні ми бачимо абсолютно конкретні результати за дуже короткий період реалізації цього проекту".

Глава держави відніс до підтверджень пріоритетності дорожнього будівництва, крім того, ухвалення Радою законопроекту про дорожній фонд. Це важливо, оскільки передбачає встановлення чітких джерел фінансування, розподіл коштів на магістралі державного значення та дороги місцевого значення.

Порошенко наголосив, що південь Одеської області є надзвичайно важливим для розвитку туризму і цьому сприяє створення якісної дорожньої інфраструктури: "Буде дуже добре, коли до міст Ізмаїл, Вилкове, Болград на березі озера Ялпуг та річки Дунай, зможуть приїжджати українські та іноземні туристи".

Зазначається, що автошлях М-15 є трасою міжнародного значення на території України, починається в Одесі і закінчується на пропускному україно-румунському пункті Рені. Фінансування ремонту було забезпечено коштом обласної ради – 100 млн грн, перевищення плану митних зборів – 90 млн грн, а також з фонду регіонального розвитку – 120 млн грн.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі анонсував представлення своїх нових заступників під час візиту Президента до Одеської області.

Попередній матеріал
На Київ насувається циклон, який принесе сильні зливи і вітер
Наступний матеріал
Авакова допитали в НАБУ у справі про "чорну бухгалтерію" ПР
Loading...

Україна увійшла до ТОП-5 країн з найгіршими дорогами у світі – рейтинг

Мінфін має намір залучити до мільярда доларів кредитів на дороги

Капітальний ремонт: як на Закарпатті мешканці самотужки відремонтували дороги

Журналіст: У рідному місті Карімова прокладаються нові дороги, всі очікують на офіційну заяву

Міністр інфраструктури розповів, коли в Україні будуть хороші дороги

Гройсман назвав області-лідери, де "ямковий" ремонт на дорогах проведено на 80%