Регіонал: Рішення судів потрібно тупо виконувати

  Рішення судів, щодо виплат чорнобильцям та іншім категоріям пільговиків потрібно виконувати, а урядовцям коментувати такі рішення некоректно. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив заступник голови комітету ВР з питань соціальної політики та праці, народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

  «Суд присуджує згідно закону. Тому, я думаю, тут не коректно нікому з урядовців коментувати рішення суду. Рішення суду не треба коментувати, не треба пояснювати, треба просто тупо виконувати, бо це рішення іменем України», – заявив Сухий.

  Сухий зазначив, що на сьогодні є дивною позиція уряду, який, за словами нардепа, "сунув голову в пісок" і чекає, коли ситуація сама по собі стабілізується.

  «Мені дивна сьогодні позиція уряду, який, сьогодні, сунув голову в пісок і вважає, що воно розсмокчеться – нічого подібного. Мені здається, реальний вихід – негайно розробити, на комітеті вони нам доповідали, урядовці, що їхній новий кошик споживчий вже готовий, розроблений новий, реальний прожитковий мінімум. Ми тоді будемо бачити і розуміти, що у нас, власне, робиться з малозабезпеченими категоріями населення», – зазначив Сухий.

  Попередній матеріал
  Історія одного чорнобильця - Віктора Лаврентьєва [відео]
  Наступний матеріал
  Регіонал: У 2004 році голосували за популістський закон, щоб дошкулити Ющенку
  Теги: