5 канал

Радник міністра МВС прокоментував інформацію про затримання Царьова

Інформацію про можливе затримання Царьова у Молдові оприлюднив голова Союзу придністровців України

Блогер та голова Союзу придністровців України Олег Хвощевський на своїй сторінці у Facebook написав про можливе затримання Царьова.

"Боюся злякати удачу, але на по-моєму Царьова в Молдові затримали", – написав він.

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко прокоментував відповідну інформацію.

"Навіть якщо Царьова у Молдові не затримали, то його чекає український суд… Варіант, якщо затримали покидька, на руках якого кров українців – ми маємо аналогічну ситуацію з Каськівим у Панамі. Процедура може бути доволі тривала, вона пов'язана із інтерполівськими нормами і з норма національного законодавства тієї країни, на території якої затримана особа, яка знаходиться у розшуку Інтерполу. Відповідно до процедури, визначається, чи підлягає ця особа покаранню за національним законодавством і в разі, якщо законодавство збігається із законодавством тієї країни, яка вимагає екстрадиції, то зазначена особа передається", – зазначив Варченко.

Попередній матеріал
СБУ оприлюднила нові подробиці та відео затримання у справі українських дезертирів
Наступний матеріал
СБУ порушила кримінальне провадження за фактом прослуховування заступника глави НБУ

"Запитайте у Президента, чи можна показувати" – Краснов прокоментував "5 каналу" бізнес-зв'язок із Царьовим і Медведчуком

Суд відмовився розглядати справу Царьова

ГПУ направила до суду обвинувальний акт щодо Царьова

Експерт прокоментував, чому тільки зараз ГПУ розпочала заочне засудження Царьова