politrada.com

СБУ порушила кримінальне провадження за фактом прослуховування заступника глави НБУ

  Власне записів розмов у спецслужби немає

  Служба безпеки України не отримувала депутатських запитів щодо прослуховування телефонних розмов заступника глави Національного банку України Катерини Рожкової з керівниками російських банків, але відкрила кримінальне провадження за даним фактом. Про це поінформував голова СБУ Василь Грицак, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми не чекаємо, коли народні депутати передадуть, ми самі реагуємо на ці речі. І якщо я не помиляюся, вже має бути зареєстровано кримінальне провадження", – зазначив Грицак у вівторок, 22 листопада, на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання про те, чи отримала спецслужба від народного депутата Євгена Мураєва записи телефонних розмов Катерини Рожкової з керівниками російських банків.

  "Незалежно від того, де ці записи зроблені, автентичні чи вони – є факт прослуховування. Ми кваліфікуємо це... Думаю, що ці дані вже внесені в ЄРДР", – наголосив голова СБУ.

  Втім, відповідно до слів Грицака, у СБУ немає цих записів. Крім того, головний спецслужбовець України розповів, що через нього не проходили ані депутатське звернення, ані запит з цього приводу.

  Нагадаємо, в НБУ заявили, що заступницю Гонтаревої прослуховують.

  Попередній матеріал
  Радник міністра МВС прокоментував інформацію про затримання Царьова
  Наступний матеріал
  "Ні – російському мезальянсу": в Україні заборонили низку серіалів з РФ

  В НБУ заявили, що заступницю Гонтаревої прослуховують

  Обшуки в помешканні заступниці Гонтаревої: в НБУ повідомили деталі