Катерина Рожкова
Катерина Рожкова 1kr.ua

В НБУ заявили, що заступницю Гонтаревої прослуховують

  Рожкова звернеться до правоохоронних органів з проханням перевірити, хто і на яких підставах прослуховує її телефонні розмови

  Заступниця чільниці Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що її телефонні розмови прослуховували. Про це мовиться в її офіційному коментарі, передає прес-служба НБУ.

  "Сьогодні в ЗМІ було викладено низку моїх телефонних розмов з менеджментом та акціонерами "Платінум Банку". Доводжу до відома ЗМІ, що я перебуваю у постійному діалозі з акціонерами та менеджментом усіх 100 українських банків – від найбільшого банку ("Приват") і до найменшого ("Гефест"). Адже перемовини заступника голови НБУ, який відповідає за пруденційний нагляд, з акціонерами та менеджментом банків – це звичайний робочий процес. Особливо в період діагностики та оздоровлення банківської системи", - написала вона.

  Крім того, вона наголосила, що у неї постійно відбувається діалог із "проблемними" банками. Рожкова заявила, що готова розповісти слідчим Національного антикорупційного бюро України або інших правоохоронних органів про кожну розмову, яку вона провела з акціонерами та менеджментом банків.

  "Разом із тим хочу звернутися до правоохоронних органів з проханням перевірити, хто і на яких підставах прослуховує мої телефонні розмови та потім розголошує їх. Адже подібні провокації можуть негативно вплинути на стан того чи іншого банку, а зрештою і банківської системи в цілому", - заявила вона.

  Нагадаємо, раніше співробітники поліції під час обшуку в помешканні заступника голови Національного банку Катерини Рожкової вилучили мобільний телефон.

  Попередній матеріал
  Заявами про "українських диверсантів" ФСБ залякує жителів Криму - Тандіт
  Наступний матеріал
  Експерт з військових питань: На 15 листопада готується провокація у Києві

  Нацбанк підрахував запаси готівки в Україні – інфографіка

  Порошенко призначив двох нових членів Ради Нацбанку

  Нацбанк змінює підхід до розрахунку офіційного курсу гривні

  Брифінг заступника Голови Нацбанку Олега Чурія щодо рішення МВФ про співпрацю з Україною - завершено