5 канал

Експерт з військових питань: На 15 листопада готується провокація у Києві

На 15 листопада готується провокація по Харкову і по Києву

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив експерт з військових питань, співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

"Можемо говорити, що у більшості документи, які викладені у начебто зламаній пошті Суркова, бо ніхто не довів, що це документ автентичний, але якщо 50% тих документів відповідають дійсності, то це вже варто приділяти увагу. Дійсно на 15 листопада готується провокація не тільки по Харкову, але й по Києву, така інформація наразі є. По Києву ситуація розхитування, підтягуються так звані, у більшості своїй вони дійсно так звані, ветерани АТО, одним з командирів добровольчих батальйонів. Відкрите фінансування, себто за гроші... Як бачимо розхитування йде в декількох напрямках, починаючи від так званого "тарифного майдану", "студентського майдану" і взагалі фанатського середовища і так званого ветеранського середовища", - повідомив Снєгирьов.

Попередній матеріал
В НБУ заявили, що заступницю Гонтаревої прослуховують
Наступний матеріал
Прокуратура та СБУ провели обшуки в Луганській ОДА
Loading...

Політичний оглядач пояснив, навіщо ФСБ здійснило чергову провокацію з "українськими диверсантами" у Криму

Провокація на КПВВ Майорськ: від вогню бойовиків в "сірій зоні" згоріло 2 автомобілі

МЗС: Провокація з телефонною розмовою Порошенка та Атамбаєва спрямована на зрив ініціативи України в ООН щодо прав людини у Криму

Росія може піти на військові провокації, щоб вплинути на вибори у США – американський політолог