president.gov.ua

МЗС: Провокація з телефонною розмовою Порошенка та Атамбаєва спрямована на зрив ініціативи України в ООН щодо прав людини у Криму

Апарат Президента Киргизстану спростував інформацію, що лідери країн поговорили по телефону

У МЗС України відреагували на провокацію стосовно телефонної розмови президентів України та Киргизстану Петра Порошенка та Алмазбека Атамбаєва, передає "Інтерфакс-Україна".

У середу, 2 листопада, на офіційному сайті Президента України з'явилося повідомлення про телефонну розмову, в ході якої співрозмовники обговорили "актуальні питання порядку денного українсько-киргизьких відносин". Однак згодом в апараті Президента Киргизстану заявили, що жодної розмови між президентами не було.

У МЗС цю провокацію назвали спланованим актом, направленим на зрив просування українською стороною в ООН важливої ініціативи з прав людини в Криму.

"У Президента України була запланована черга телефонних розмов із метою просування в ООН проекту резолюції щодо порушення прав людини в Криму, зокрема розмова з Президентом Республіки Киргизстан. Інформацію щодо спланованої провокації нині перевіряє українська та киргизька сторони... Ми з'ясовуємо всі обставини, зокрема технічні. Вже зараз очевидно, що такі дії мали на меті перешкодити просуванню Україною в ООН важливої ініціативи щодо Криму", – заявила речник міністерства Мар'яна Беца.

Між тим, у відділі зовнішньої політики апарату президента Киргизстану агенції "Інтерфакс-Україна" повідомили, що, "можливо, українського лідера хтось розіграв", бо інформація про телефонну розмову не відповідає дійсності.

Попередній матеріал
"Сімейний альбом України": Із 5 по 13 листопада у галереї "Лавра" – фотовиставка газети "День"
Наступний матеріал
"Реанімаційний пакет реформ": Чиновники просто так "не проковтнули" оприлюднену інформацію своїх декларацій

Порошенко провів переговори з лідером Киргизстану: говорили про торговельне співробітництво

Президент Киргизстану скасував поїздку на засідання Генасамблеї ООН через проблеми із серцем

Україна отримала вибачення від Киргизстану за затримання Джемілєва

Президент Киргизстану запевнив – Путін "ганяє тільки так"

Російський телеканал показав зустріч Путіна і глави Киргизстану - у кадрі Путін один

5 канал - трансляція наживо