YouTube / Рандеву

"Запитайте у Президента, чи можна показувати" – Краснов прокоментував "5 каналу" бізнес-зв'язок із Царьовим і Медведчуком

Краснов запропонував "5 канал" покликати його на прямий ефір

У Дніпрі під час зустрічі з потенційними виборцями кандидат у депутати ВР, "єдиний опозиційний кандидат" та лідер Всеукраїнської громадської організації "Громадська сила" Загід Краснов прокоментував журналісту "5 каналу" свій імовірний бізнес-зв'язок з Царьовим і партнерство з Медведчуком.

"Для каналу Порошенка кажу, Президент Порошенко був у команді Януковича, тільки з його дозволу це покажете. Запитайте у Петра Олексійовича, показувати чи ні. Працював під керівництвом Януковича. Але я не готовий відповідати на запитання провладного каналу з однієї причини. Я із задоволенням прийду на "5 канал" в прямий ефір, щоб ви не вирізали, як вчора "1+1", витяги і не зробили якусь іншу програму. Викличте мене на прямий ефір, я вам відповім на всі запитання в тому ракурсі, як я вмію відповідати. Тут сьогодні по місту бігає "1+1" для того, щоб зробити аналогічну річ", – сказав Краснов.

Далі він заявив: "Царьова вибирав народ. Януковича вибирав 56% народ або 60 з чимось відсотків у другому турі. І всі з ним дружили і наш президент теж з ним працював тоді, коли Янукович говорив патріотичні речі, коли він говорив за Україну. І всі ми стали ворогами з моменту, коли Янукович зрадив Батьківщині, коли він взяв, втік і почалася війна. З цього моменту ми стали по різні боки, до цього що він, що інший, що третій, всі говорили однакові слова. Всі говорили за Україну і все нібито працювали на Україну".

Наостанок він наголосив, що на "такі дурні запитання", які ставить "5 канал" та "1+1" він відповідатиме тільки в прямому ефірі.

Як повідомляв 5.ua, у Дніпрі кандидат у нардепи запропонував асоціювати його з крокодилом Геною. 

Попередній матеріал
Семен Семенченко розповів, за що йому соромно – інтерв'ю
Наступний матеріал
На пост прем'єра Великої Британії залишився єдиний претендент
Loading...

У мережі з'явилося відео, як у Дніпрі місцевий депутат від "Опоблоку" автівкою збив жінку через її зауваження

Проти нардепа від "Опоблоку", що збив літню жінку, порушили кримінальну справу

Парасюк пояснив, що стало причиною бійки із депутатами від "Опоблоку"

Депутат-мільярдер "Опоблоку" Новинський накинувся на митрополита УПЦ МП

Від "Опоблоку" пішов один нардеп

5 канал - трансляція наживо