Синод ПЦУ
Синод ПЦУ Прес-служба ПЦУ

ПЦУ провела засідання Синоду: схвалили заяви про президентські вибори та службу УГКЦ у Софії Київській

  Читайте по-русски
  На засіданні також утворили нову єпархію, новий монастир і затвердили типовий статут для парафій

  4 березня у Будинку митрополита в Софії Київській відбулося друге засідання Священного Синоду Православної Церкви України. Про це повідомляє церковна прес-служба.

  Як зазначається, захід відбувся під головуванням Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Синодали визначили своє бачення ситуації навколо планів служіння Української Греко-Католицької Церкви в соборі Святої Софії в Києві. Воно буде надіслане главі УГКЦ у формі листа.

  "Констатувати, що протягом тисячоліття собор Святої Софії Київської був і залишається кафедральним собором православних київських першоієрархів. Вважати за корисне зберегти щодо богослужінь у Святій Софії Київській той порядок, який склався дотепер і позитивно сприймається в українському суспільстві, не провокуючи полеміки чи розділень", – ідеться в офіційно оприлюднених журналах Синоду.

  Також архієреї ухвалили звернення з приводу президентських виборів в Україні, текст якого має бути оприлюднений найближчим часом. Крім того, Синод склав заяву про актуальний стан православ'я в Україні. 

  Як повідомляв 5.UA, 3 лютого Предстоятеля ПЦУ Епіфанія інтронізували, таким чином Митрополит став повноцінним предстоятелем Помісної Православної Церкви України.

  Нагадаємо, в суботу, 5 січня, Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію Православної Церкви України. 6 січня 2019 року в патріаршому храмі Святого Георгія в Стамбулі відбулася церемонія передачі Томосу про автокефалію Об'єднаної Православної Церкви України. Вселенський Патріарх Варфоломій передав томос Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Предстоятеля ПЦУ Епіфанія офіційно звели на престол: як все відбувалося – ФОТО

  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  Митрополит Епіфаній
  /
  Митрополит Епіфаній
  /
  /
  /
  /
  /
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  /
  Інтронізація
  /
  Інтронізація
  /
  /
  /
  /
  /
  Епіфаній
  /
  Епіфаній
  Епіфаній
  /
  Епіфаній

  Попередній матеріал
  Посол України публічно розвінчав пропагандистькі штампи австрійського політика щодо Криму
  Наступний матеріал
  "Білорусь зберігає відданість ідеї союзного будівництва": Лукашенко назвав умови об'єднання з РФ
  Loading...