Сергій Притула
Сергій Притула 5 канал

Притула про волонтерство: "Жінка дістала з сумочки $60 тисяч і сказала – купіть щось снайперам"

Читайте по-русски
Після великої пожертви жінка попросила скерувати гроші "на знищення ворога"

Шоумен, волонтер і політик Сергій Притула розповів про те, як жінка пожертвувала 60 тисяч доларів на допомогу українським бійцям, але попросила скерувати ці гроші на закупівлю обладнання для снайперів. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

Розповідаючи про свою волонтерську діяльність та допомогу армії, Сергій Притула згадав випадок, коли жінка не хотіла переказувати гроші на банківський рахунок, бо сума була велика, а банкам вона не дуже довіряє, тож він домовився зустрітися з нею особисто. Волонтер додав, що для різних людей поняття "велика сума" теж різне, і для когось це можуть бути п'ять тисяч гривень, а для когось – мільйон.

"Та пані Наталя приїжджає до мене в павільйон "Укртелефільму", в мене були якісь зйомки. Я завів до себе в гримерку. Кава, чай, пиріжки, сідаю балакаю з жінкою. Жінка дуже добра така, інтелігентна. Про різне говорили, я щось розказував про своє волонтерство, чим займаюся, що зараз купую, які квадрокоптери. І вона вийняла 60 тисяч доларів з сумочки, поклала на стіл, і сказала: "Купіть щось снайперам", – розповів він.

"Мабуть, там є якась особиста історія. Я запитався, чи ви прийняли це рішення зважено, свідомо. Бо це сила-силенна грошей, безбідна старість – давай відверто… Людина попросила скерувати ці гроші на допомогу нашим солдатам, але навіть не так на захист, а навпаки. Не хочу деякі слова вимовляти. Сьогодні відвідав одне виробництво, і я знаю, скільки чудових речей для наших хлопців ми привеземо впродовж кількох місяців, і скільки завдяки цим придбанням буде знищено ворога", – сказав волонтер.

Дивиться повний запис програми "Кондратюк у понеділок":

Нагадаємо, українські бійці на передовій констатують, що "перемир'я" фактично існує лише на папері: окупанти щодня ведуть інтенсивні обстріли, в тому числі і снайперські.

Попередній матеріал
Сергій Притула та лідерка гурту GO_A Катерина Павленко – "Кондратюк у понеділок"
Наступний матеріал
Спочатку Росія тулить нашим дітям кіно про "кадєтів", а потім окуповує Крим і Донбас – Притула
Loading...