російські артисти
російські артисти 5 канал

Прихильники анексії Криму з гастролями в Україні: хто з російських співаків планує виступити в Києві

Читайте по-русски
Не допустити приїзду російських артистів вимагають 40 народних депутатів з 4 фракцій

Хакамаді не вдалося – спробують Сюткін та Сєров. Російські артисти, які виправдовують анексію Криму – збираються до Києва. Вже цієї весни в столичному палаці Україна заплановані виступи Олександра Сєрова та Валерія Сюткіна. Обурені депутати написали звернення до СБУ і вимагають заборонити їм в'їзд в Україну. З організаторами намагалася зв'язатися журналіст "5 каналу" Єва Ніколашвілі. Що з того вийшло? Дивіться далі.

Російський співак Олександр Сєров родом з України, утім, про неї забув досить швидко. Сєров нагороджений званням народного артиста Федерації, а після анексії Криму давав концерти на окупованому півострові. У 2020-му зібрався з виступом до Києва.

Дати концерт в Києві планує й Валерій Сюткін. У квітні. Колишній соліст гурту "Браво" в 2014-му називав окупацію Криму відновленням історичної справедливості.

Не допустити приїзду російських артистів вимагають 40 народних депутатів з 4 фракцій. Вони написали спільного листа до СБУ.

"Бракує наразі рішучої позиції з боку виконавчої влади в цих питаннях, зокрема і Служби безпеки України, яка мала б ретельніше за всім цим пильнувати і це все примушує нас, власне, звертати увагу на такого роду речі", – каже народний депутат "ЄС" Володимир В'ятрович. 

Іншої думки народні депутати від фракції "Опозиційна платформа – за життя".

"Я впевнений, що ми маємо максимально використовувати діячів російської культури для того, щоб показувати, що Україна – демократична країна, що Україна прагне миру, що в Україні немає громадянської війни. З тим, аби ці діячі культури могли цю інформацію доносити до мільйонів жителів Російської Федерації", – переконаний нардеп "ОПЗЖ" Юрій Павленко. 

Саме в Палаці "Україна" і мав би відбутися концерт. Жодної реклами приїзду російських артистів тут немає. Ані банерів, ані оголошень виступу. Навіть квитків уже не продають.

російські артисти
російські артисти5 канал

Не на камеру "5 каналу" повідомляють – квитки з продажу зняли в четвер. У прес-службі Палацу "Україна" радять звертатися до організаторів концерту. Ті, зі свого боку, коментувати відмовилися. Щоправда, на спеціалізованих сайтах квитки на Сєрова доступні й досі. У Держприкордонслужбі заспокоюють: про ситуацію знають.

"У нас є попередня інформація і про відвідування тимчасово окупованих територій, підтримку анексії Криму. Про заборону їм в’їзду в Україну, що вона вже діє, – мені невідомо від інших правоохоронних органів. В той же час державна прикордонна служба вже зреагувала – дані особи перебувають на контролі", – заспокоює речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Після розголосу у ЗМІ їхати до Києва нещодавно відмовилася Ірина Хакамада. Російська громадська діячка та політик пропонувала Федерації викупити півострів в України.

Єва Ніколашвілі, Євгенія Кльопова, Микола Довгий, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Розенко: Вчителям 4 тисячі доларів не дали, натомість міністрам дали по 10
Наступний матеріал
Церковний скандал: Московський патріархат оскаржує перехід релігійних громад до ПЦУ на Вінничині
Loading...

Відкритий кордон для Добронравова та інших "кримнашів": "ЄС" підготувала низку запитів до СБУ і Зеленського

Виступ росіянки Хакамади в Києві скасували

СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну актора зі "Сватів" Добронравова – оприлюднили документ

"Если будет надо, заберем Одессу": скандальний російський гурт зібрався з гастролями в Україну

"Гнійник життя за канонами московського шоу-бізу": Забужко про повернення російських зірок в Україну

У Львові під час матчу "Карпат" запустили пісню Тіматі – як на інцидент відреагували у міськраді