Олександра Мітрошина
Олександра Мітрошина 5 канал

Російській блогерці, яка незаконно відвідувала Крим, таки заборонять в'їзд до України – МВС

  Читайте по-русски
  Прикордонники начебто не мали інформації щодо відвідування Мітрошиною анексованого півострова

  В'їзд до України – заборонять. За добу в Міністерстві внутрішніх справ відреагували на інцидент і розголос довкола візиту російської блогерки Олександри Мітрошиної. Про це повідомили на Facebook-сторінці МВС.

  Зауважили, що вона прибула до Києва залізницею, і не мала раніше визначеної заборони відвідувати Україну. Також прикордонники начебто не мали інформації щодо незаконного відвідування росіянкою окупованого Криму. Тож під час виїзду – в ДПСУ мають оголосити їй заборону на в'їзд у подальшому.

  У понеділок Мітрошина мала провести лекцію у Києві, присвячену проблемам сімейного насильства та толерантності. На зустріч завітали й активісти організації "Відсіч". Наголосили, що блогерка 2017-го із порушенням українського законодавства відвідувала окупований Крим. Про це свідчили й світлини на її Facebook-сторінці (станом на тепер вона їх вже видалила).

  Учасники "Відсічі" намагалися запитати у блогерки "Чий Крим?" – утім, та відповідати відмовилася, а присутні почали суперечку, яка закінчилася штовханиною. Поліція, що прибула на місце – затримала саме активістів. На заяви щодо незаконного візиту – не відреагували. За кілька годин затриманих відпустили, склавши адмінпротоколи.

  Попередній матеріал
  BAFTA Awards: оголошено список номінантів – "Джокер" у лідерах
  Наступний матеріал
  Іран передумав виходити з ядерної угоди
  Loading...