news.liga.net

Прокуратура Києва відкрила справу проти керівництва одного з банків

  За словами нардепа, можливе друге провадження за тими ж фактами

  Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження проти керівництва банку "Михайлівський". Про це повідомив народний депутат Павло Різаненко на сторінці у Facebook.

  "Сьогодні нарешті отримав відповідь по суті від прокуратури на своє повідомлення про злочин по діях власника та менеджменту банку "Михайлівський" відносно доведення банку до неплатоспроможності", – повідомив депутат.

  Як стало відомо, 15 червня у прокуратурі відповіли на запит Різаненко. За його словами, на даний час проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

  Як стверджує нардеп, згідно КПК (Кримінальний процесуальний кодекс України – 5.ua) підслідність по цій статті належить органам ДФС (Державна фіскальна служба).

  Різаненко повідомив, що можливе друге провадження за тими ж фактами.

  "ДФС мене також раніше поінформувала, що матеріали направлено до слідчого управління фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників податків. Одне кримінальне провадження вже є. Можливо, буде й друге за тими ж фактами", – підсумував він.

  Як відомо, 23 травня правління НБУ прийняло рішення про віднесення ПАО "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних.

  Нагадаємо, 14 червня 2016 року правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення ПАТ "Класикбанк" до категорії неплатоспроможних.

  Попередній матеріал
  ФБР допоможе НАБУ боротися з корупцією у вищих ешелонах влади
  Наступний матеріал
  "Голос України" опублікував зміни до Конституції в частині правосуддя
  Loading...

  Банк "Хрещатик" просить клієнтів забрати коштовності з сейфів

  Звіт НБУ: довіра до вітчизняних банків поступово відновлюється

  НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк

  Банк сина Януковича офіційно визнали неплатоспроможним