Хрещатик 24tv.ua

Банк "Хрещатик" просить клієнтів забрати коштовності з сейфів

  Такі цінності вважаються фондами, на які не можуть претендувати кредитори банку

  Ліквідований банк "Хрещатик" публічно звертається до своїх клієнтів, які користувалися індивідуальним банківським сейфом, з проханням забрати протягом місяця розміщені там цінності. Про це повідомляється на сайті банку.

  "Звертаємо увагу клієнтів, що 23.06.16 вам за вказаними вами під час укладання договору з ПАТ КБ "Хрещатик" адресами, були направлені рекомендовані листи із повідомленням з вимогою вилучити свої цінності (протягом місяця), розміщені згідно з умовами Договору про надання в тимчасове користування індивідуального банківського сейфу", - йдеться у повідомленні.

  Матеріальні цінності, що не будуть вилучені власниками в зазначений у повідомленні строк, перейдуть у розпорядження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для повернення законним власникам.

  "Такі цінності вважаються фондами, на які не можуть претендувати кредитори банку", - йдеться у повідомленні.

  Окремо звертається увага клієнтів банку, які зареєстровані на тимчасово окупованій території України (Автономна республіка Крим) та у зоні проведення АТО (Донецька та Луганська області), що у зв’язку із неможливістю направлення поштового повідомлення через відділення Укрпошти, ПАТ КБ «Хрещатик» повідомляє їх про необхідність забрати цінності з банківських скриньок, через оголошення на сайті банку.

  Як повідомляв 5.ua, 5 квітня Національний банк України визнав неплатоспроможним ПАТ КБ"Хрещатик" через недостатність ліквідності капіталу.

  Попередній матеріал
  Вашингтон залишився задоволений візитом Нуланд до Києва
  Наступний матеріал
  ОБСЄ показала, хто і чим збив безпілотник місії над Донеччиною

  НБУ: українські банки вперше за останній рік отримали прибуток

  Гонтарева: в результаті очищення банківської системи вкладники втратили 111 млрд грн

  Хакери вкрали в українських банків $10 млн через систему SWIFT

  Нацбанк знижує облікову ставку ще на 1,5%