Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк Фейсбук / Ігор Кондратюк

Про "Євробачення", цензуру та розмови з телевізором: Ігор Кондратюк відповідає на запитання глядачів

Читайте по-русски
У середу, 26 лютого, о 13:15 у програмі "Час: Online" на "5 каналі" з продюсером Ігорем Кондратюком говорили про переможців Нацвідбору, блокування українських телеканалів та промивання мізків кремлівською пропагандою на Донбасі, а також про "платформу примирення та єдності" Сергія Сивоха

Запитання до дискусії:

  1. Українське етно в Європі: які шанси на перемогу в гурту Go_A на "Євробаченні"?
  2. Конфлікт фіналістів українського Нацвідбору із солістом "Антитіл" Тарасом Тополею: чи справедливо пісню фіналістів українського Нацвідбору назвали "укрошароварним варивом"?
  3. Нарікання на "сліди чужорідної культури" в пісні від Go_A: чи варто шукати прихований зміст в образі "Ванюші"?

Про блокування українських каналів на Донбасі, інформаційну війну, міфічну "платформу примирення та єдності" Сергія Сивоха та закон про дезінформацію говорили в середу, 26 лютого, о 13:15 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" з продюсером Ігорем Кондратюком.

Довідка. Ігор Кондратюк – український телевізійний ведучий, продюсер, шоумен. Від 1985 року – член клубу "Що? Де? Коли?", із 1999 року – співавтор, продюсер і ведучий улюбленої програми мільйонів українців "Караоке на Майдані". Програма знімалася в 70-ти містах та селах України і світу.

Із 2004 по 2012 рік продюсував переможців проєкту "Шанс" Віталія Козловського, Наталію Валевську, Олександра Воєвуцького та інших. Був співпродюсером (разом із Юрієм Нікітіним) першого альбому гурту "Авіатор".

Щодо країни-агресора висловився в одному з інтерв'ю так: "Україна має тримати курс на ЄС і НАТО і забезпечити собі повний розрив відносин із Росією, поки вона не поверне Крим і не перестане вести гібридну війну на сході".

Попередній матеріал
Біля будівлі ОПУ чоловік вчинив самопідпал – фото
Наступний матеріал
Російська співачка, яка підтримує окупантів на Донбасі, опублікувала фото нібито з "Борисполя" – реакція ДПС
Loading...